Geceleri ve yalnzken kendi kendine konuma

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve semprex tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : semprex
  1. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geceleri uykuda konuşuyorum gündüzleride kendimle psikiyatri depresyon ilacı verdi onuda ben söyledim onada verdi yoksa vermicekti galiba ben delimiyim acaba yoksa başka konuşanda varmı :umursamaz:delikafadulden

2. 25 Haziran 2009
  3. innova

innova !!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok arkadaşım nee deliliği yaa o zaman Türkiyenin yüzde 90 ı deli sorunsuz bi insan varsa bende bişe bilmiorum yani:lepi:ayrıca her doktorun verdiği ilacıda kullanmak doru diil ilaca bi başladığında bağımlı olursun mal gibi gezersin ayrıca evde kimse olmadığında bazen bende kendi kendime konuşup kendimle kavga bile ediorummm ufak bi hesaplaşmaaaaaaaaaa delikafaduldeno kadar dert edilcek bişe yok tabi psikolojik bi durum o ayrıda deli olmadığında kesin yanisengözlerimebaksanab

4. 25 Haziran 2009
  5. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    her insan kafasında çözemediği sorunlar yaşar bunları dışa yatsıtıp konuşabilir bunu çoğu zaman bende yapıyorum delilikle alakası yok canım ilaç kullanmanı tavsiye etmem :1hug:a.s.sevgiyle kal

6. 26 Haziran 2009
  7. dudukmakarnasi

dudukmakarnasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Konusamayıp içine atıp hasta olmaktansa konusmak daha iyi bence çünkü bende aynı şeyi yapıyorum kendimle kavga bile ediyorum niye öle yaptım böyle yapmadım diyee.. Yanlız değilsin yani canım seninle aynı sorunu yasayan birçok insan vardır:1hug:

8. 30 Haziran 2009
  9. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Semprex, başka bir doktora daha gitmek doğru olacaktır.