Geçici sprey boyayla saçımı boyasam?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Eylül Çiçeği tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Eylül Çiçeği
  1. Arkadaşlar ben saçlarımı bakır kumrala boyattım 3 ay önce ögrenci oldugum için tekrar boyatmadım şimdi okula gidiyorum we saçlarım eski rengine dönüyor:1no2: ama ben istemiyorum eski rengini acaba sprey geçici boyalar oluyor yha onlardan mı kullansam diye düşünüyorum o geçiceci sprey boyanın kızıl rengini alsam arada saçlarımın aralarına onu sıksam olur mu diye düşünüyorum yoksa direk boyatim mi ama boyatırsam çok mu ilgi çeker okulda yardım edin lütfen yhaa:1no2::enbuyukkk:

2. 11 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

cnm sprey boyalar cok kotu ole dusunduun gbı boyamıo. ben geçenlerde aldım ordan bılıorum sakın paranı verme ole bişeye . okulun kapanana kdr istedıklerı renkle kapat ama siyah yapma çünkü siyahtan baska bi renge donmek cok zor oluyor...

4. 11 Eylül 2008
  5. ama saçlarımın rengi çok kötü duruo hafta sonu özel bi gün war bu renkle nasıl giderim ben :nazar:

6. 11 Eylül 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lorealın castıng amonyaksız boyalara bak canım yarı kalıcıdır

8. 11 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bnce boyat guzelım.......

10. 11 Eylül 2008
  11. zuzum.37

zuzum.37 Guest

bndede öle problem var bnde saçımı açık kumarala boyattım şimdi alttan kendi saç rengim çıkıo hocalarda boyatmamı isio napcam bilmiom.:KK43:

12. 11 Eylül 2008
  13. peki rica etsem kahwe dorenin örnek resimlerini bana gösterebilir misiniz mümkünse çok rica ediyorumkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

14. 12 Eylül 2008

15. Peki aynı kutunun üstündeki gibi renk olması için başka hangi boya rengini kullanabilirim çünkü ewde annem boyuyucakta ?:nazar:

16. 12 Eylül 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dore kahveye boyatma sakın. ılk bıkaç gun guzel olur ama sonra aktıkça kınalı kuzu gıbı olursun çok dıkkat cekiçi olur. okldaysan egere kullu kahvelere bak

18. 1 Kasım 2012
  19. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    geçici sprey boyalarını merak ediyorum.Hamilelikte kullanabılırmıyız acaba?Boya tehlıkeli oluyor hamılelikte böylemı boyasak acep?