Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

Konusu 'Bir bilene sorun !' forumundadır ve SacDuzlestirici tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : SacDuzlestirici
  1. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    KANTORON YAĞI ( ben kırmızısını kullanıyorum )

sevgili arkadaşlar uzun zamandır kullandıgım ve her alanda mucızesını gordugum bu eşsiz yağı anlatacagım sizlere...uzun zamandır yazmayı planlıyordum şimdı burdaki geçmeyen izlerinden yakınan arkadaşları görunce dedım hadı yerı gelmişken yazayım...benım bu yağ ile tanışmam kadın hastalıgım sayesınde oldu kurtulamadıgım hpv yi bu yag ıle yendım..herturlu seyı arastırıp denedım baktım kı bu yağın uzmanlık alanı,yaralar,izler,kondilomlar,virüsler,dikiş izleri,yanıklar,sivilceler vs....

önce size bu yağ hakkında arastırılmış teknık bılgı verıp sonra uygulamarını anlatıcam..bu arada şimdı farkettim bitki sözlugunde buna yer verilmiş burda ama ben bu bölumdede paylaşmak ıstedım cunku geçmeyen ızlerınden magdur olan çok..vede benım bakış açım bıraz daha farklı..

İltihap giderici, yara iyileştirici, yatıştırıcı,
    antidepressif, kramp çözücü, ağrı kesici, antiseptik.kanser hücrelerini yokedici özelıklerı var..

benım yöntemlerim ile pratık kullanım önerılerı:

yara,yanık,dikiş,sivilce,lekeler için -gazlı beze damlattığınız kantoron yağını sorunlu bölgeye pansuman şeklinde özellıkle gece yatarken uygulayın..yıkamayın..izin yada yaranın sorunlu oluşuna göre ıster hergun ıster haftada 3 gun uygulayın..sivilce problemi varsa haftada 3 kere,leke problemı varsa haftada 2 kere uygulayın...

bağışık sıstemı güçlendırmek için başka bır şişedeki yağı,suyunuza bırkaç damla damlatarak içebılırsınız..
    kadın hastalıklarınız için hpv gıbı kondilomlarınız varsa kulak çöpü ile yıne gecelerı yatarken uygulayın..aynı kulak çöpünü farklı yere kullanmayın..hastalıgınız olsun olmasın vajen hastalıga elverişlı açık bölge oldugu için haftada 1 defa gazlı bez ıle pansuman yapın iç ve dış makat bölgesıne kadar ınanılmaz bır temızleyıcı mıkrop kırıcıdır...

kendim kullanıp başarı elde ettıgım yerler:

-ağız içi yarayı 1-2 gecede geçirdi...( anneanenmde)
    -hpv den oluşan sıgıllerımı 1 haftada yokettı ve 1 yıldır yoklar.-.
    -tahriş olan yanık olan bölgeye uygulandı ve hemen sonuç alındı..
    -annemde bacak kısmında sıcak ve nemden oluşan kızarıklıkları pişikleri hemen geçirdi tedavı ettı..
    -babam traş sonrası kullanıyor ve tahriş sorunu yok..
    -ağdanın oluşturdugu tahrişi yokedıyor..
    -yüzdeki kahverengı lekelerı geçirdi..

-kaza geçiren yakınımızın belindekı yara ve dikişe uygulandı buyuk ölçüde duzelme goruldu..
    -saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

sevgılı arkadaşlar bu konuyu bıtkı bölumune hem varoldugu için hem bır bılene sorun kısmı benım bu konudakı bılgıme daha uygun oldugu için açmadım..ben bu yağın mucızesını cok gordum cok sonuç aldım bu yuzden soruları burdan yanıtlamak ıstıyorum..

sevgılerle bol şifalar

yolcu87 bunu beğendi.
  2. 15 Nisan 2010
  3. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla süper bir paylaşım olmuş hemen denemeyi düşünüyorum
    peki bu yağın çeşitleri var mı? hangisini alalım? ya da aktara gittiğimizde ne diye isteyelim?

4. 15 Nisan 2010
  5. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben butun bunlara kırmızı kantoron yagını kullandım kırmızısı cok zor bulundugundan sarısını onerıyorlar ama mumkunse defne &doğa markasının kırmızı kant yagını bul..

6. 16 Nisan 2010
  7. GencJeo

GencJeo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler paylaşım için bende şu sivilce izlerinden kurtulmak istiyorum opuyorumnanaktan

8. 16 Nisan 2010
  9. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    rıca ederım arkadaslarınızada lınk yollayın lutfen okusunlar onemlı bılgıler cunku...

10. 16 Nisan 2010
  11. GencJeo

GencJeo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eski ameliyat izlerini de geçirir mi?

12. 16 Nisan 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yüzümde güneş lekeleri var ben gibi onları geçirirmiki ? çok sağol canım paylaşım için :)

14. 16 Nisan 2010
  15. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    neden olmasın sız başlayın ne kaybedersınız dokuyu yenıler ve tedavı eder...

16. 16 Nisan 2010
  17. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    güneş lekesi,ben ve çil hepsı bırbırınden ayrı seylerdır..yaz kış dışarı uv koruyucusuz çıkmamanız lazım ozellıkle yüz ve dekolteye..ben sıyah şekıldeyse sanmıyorum geçirecegını doktora gtmenız lazım ..siz her halukarda kullanın faydasını gorursunuz

18. 29 Nisan 2010
  19. beyazdes

beyazdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki yüzdeki çilleri yoketme yada azalmta ihtimali yüksekmi.mesela belli belirsiz çillerim güneşi görünce rengi koyulaşıyor hemen