geçmiş geçmişte kalıp sineyemi çekilmeli yoksa tavrımız bellimi etmeliyiz lütfen yoru

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve derinvedeniz tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : derinvedeniz
  1. derinvedeniz

derinvedeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba herkese

isterdimki birgün buraya mutluluğum yazayım ama insanın eşinin ailesi problemli olunca birde yakın olunca sürekli problem..kayınvalidemin soğukluğunu daha önce yazmıştım tabi yengesigilide..geçenlerde eşimle kuzeni şakalaşırken tartıştılar..bugün kuzeni bana dediki demekki zamanında çıkan dedikodular doğruymuş dedi.seninle babanın parası için evlendiği dedi.ben şok oldum kayınvalidem beni istemiyormuş düğün gününe kadar sana yakışmıyor oğlum acele ettin filan demiş.kayınvalidemin beni istemediğini ilk duyuşum bu değil daha önce bir komşumdan ve yine eşimin akrabasından duymuştum eşime sorduğumda yok öyle birşey milletin dedikodusu dedi..diğer bir olay biz eşimle çıkarken bir ayrılık dönemimiz olmuştu sebebide ailem seni istemiyor ikna edemiyorum demişti bende tamam dedim ayrıldık..1 hafta sonra yine telefon açtı barışalım diye bende istenmediğim aileye kesinlikle gelin olmak istemiyorum dedim..o zaman yok öyle bişey sadece ayrılmak için bahaneydi dedi kesinlikle yok öyle birşey dedi bende inandım..sonra dedikoduları duyunca sordum eşime yok dedi yalanladı..hadi onlar uzak ama şimdi kuzenidemi yalan söylüyor..hatta başka yaşanan olaylarıda anlattı görümcemde demişki annemin yanında sakın çirkin filan demeyin zaten istemiyor diye bunları uyarmış artık ne söyledilerse görümceme..ben kısa boyluymuşumda esmermişimde..kayınvalidenin boyu 1.55 yok bana kısa demiş..eşime zaten ayrı kızgınım başkalarını yalanladı şimdi kuzenin söylediklerine ne diyecek bakalım..artık eşimede güvenim kalmadı ya bu hayatta kimseye inancım kalmadı..bir evlilik bir aile insanı bu kadarmı bunalıma sokar kendini bu kadarmı aşağılık duygusuna sokar..şimdi ne yapayım geçmiştemi kalmış diyeyim yoksa eşime bu yalanın hesabınımı sorayım

2. 10 Haziran 2010
  3. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen bir akıl verin bana dertleşmeye ihtiyacım var artık kafayıı yiyeceğim kim doğruyu söylüyor demekten

4. 10 Haziran 2010
  5. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bişiyi merak ettim eşinle başbaşa kaldığınızda sana olan davranışları nasıl peki? seni üzer mi kırar mı kötü şeyler söylermi ne bileyim önemli olan birilerininden duydukların değil bence senin ne hissettiğin....

6. 10 Haziran 2010
  7. lidya81

lidya81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Sen onun bunun dediğini bi boşver canım, eşinle aran nasıl, sana nasıl davranıyor?
    Eğer siz mutlu bir çiftseniz özellikle sizin huzurunuzu bozmak için,sizi kıskandıkları için bu tip dedikodular çıkıyor olabilir.

8. 10 Haziran 2010
  9. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Canim benim bu karekter meseli, yani beni milletin lafi hic ilgilendirmez, ben kendimi ve esimi bilirim baskasida benim icin önemli degildir.
    Ama esimin bana yaklasimi ve sevgisi önemlidir, ama baskalari beni sevmis veya sevmemis onun kendi problemi. Ama ben herkesi severim. Böylelikle onlarda beni sevmeye mecbur kaliyorlar :))) galiba?

10. 10 Haziran 2010
  11. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her istediğimi yapar ama romantik değildir duygusal değildir bazen soğuktur fazla birşey anlatmaz ama kötüde davranmaz...bu yıla gelinceye kadar kavgamızda hiç eksik olmadı sebepte hep çevreydi..

12. 10 Haziran 2010
  13. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beni sevsinler istemiyorumki eşimin bana yalan söylemesine sinir oluyorum...varsa böyle birşey bana başta söylede başkalarından duyunca bu kadar üzülmeyeyim

14. 10 Haziran 2010
  15. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anladım canım erkeklerin çoğunluğu zaten duygularını pek anlatamıyor belli edemiyor... peki sana bunun yani bu dedikodu denilen mevzunun gerçek olabileceğine inandıran başka şeyler var mı bu 1 haftalık ayrılıktan sonra araması dışında falan... öyle kısa ayrılıklar herkes de olabilecek şeyler... ve çoğu erkek de geri gelir zaten... sana bunu düşündüren başka şeyler var mı ilk ağızdan duyduğun gördüğün vs bişiyler...

16. 10 Haziran 2010
  17. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    madem akıl ıstıyorsun.. ıyı oku...sen aysenın fatmanın dedıgını kafana takarsan bu evlılıgı yurutemezsın benden soylemesı...olabılır gercekten cırkın olabılırsın..esın senı begendımı..begendı. evlendınızmı evlendınız..daha neyı takıntı yapıyorsun anlıyamadım..olan olmus bıten bıtmıs..he sen kendı ıcınde kompleks yasıyorsun o ayrı..ama bu sole dedı..esımın agzının payını vereyım..bu boyle dedı..eşime saldırayım dersen ..inan hata edersın...umarım kımsenın dedıgını problem yapmaz..esinlede ıyı anlasırsın.sevgiler

18. 10 Haziran 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    canım valla kimsenin günahını almak istemem ama bana doğru gibi geliyor kuzeninin söyledikleri..

hani dört dörtlük olsa eşinde aileside,bi vukuatı olmasa,''hadi ordan'' dersinde,geçmişte yaşadığın karmaşalarıda düşününce insan ''acaba..'' diyor.