geğrek batması yeşil kaka

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve esr2 tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : esr2
  1. esr2

esr2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebeğim dünden beri huzursuz ağlıyor.Zaten gaz problemimiz var.Kakasını da fitille yaptırdım.Yeşil pütürlü biraz da sulu idi.10 yaşındaki kızım Dün kucağına alınca feryadı bastı.Acaba bir yerini mi incitti.Gece de kıvranarak uyudu.Kaynanamdan duymuştum.Geğrek batması diye acaba öyle birşey mi oldu arkadaşlar.Cevaplarınızı bekliyorum.

2. 4 Ağustos 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sanirim bebegin usumus yada sen usumusun bende de olmustu midemi usuttugum zaman kizin kakasi yesil sulu puturler vardi kivranmasida sancidandir ablasinin canini yaktigini sanmiyorum bazen kizim babasi kucagina aldimi feryatla aagliyor eger surekli canini yakan bir durum olsaydi susturamazdiniz

4. 4 Ağustos 2008
  5. esr2

esr2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cevabın için sağol canım,şuan banyo yaptırıp 1 çay kaşığı calpol verdim.Yüzükoyun uyuyor,uykusunda bile arada kıvranıyor.Babasını bekliyorum.İyisi mi ben doktora götüreyim,canım sıkıldı yavrumun durumuna hep ağladı bugünde

6. 4 Ağustos 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben de üşüttüm geçenlerde.oğlumun da kakası yeşildi. üşütmeden olurmuş.geçmiş olsun.

8. 4 Ağustos 2008
  9. esr2

esr2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.Bebeğimin baktım ateşi de çıktı 38 e.Ben de hemen doktora götürdüm.Kan ve idrar temiz çıktı.Dr.gripal enfeksiyon dedi,peditüs ve ağrı kesici verdi,pek içim rahat etmedi ama inşaallah başka ciddi bir durdumu yoktur.

10. 4 Ağustos 2008
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gecmis olsun usutmus demekki huzursuzlugu ondanmis iyi etmisin dr goturmekle annem derdi bebekler kus kanadinin yelindenusur diye dikkat etmezsek hemen usutuveriyorlar

12. 4 Ağustos 2008
  13. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm asırı gazı vardır onun annesı kolık olabılır en saglıklısı gotur doktorakı ıçın rahatlasın bızıde bılgılendır aklımız kalmasın