Gel de hayal kurma

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 15 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    O kadar gerçekti ki yaşanmışlıklarım,hayal kurmaya vaktim olmadı
    Ta !ki arkadaşım sorana kadar.Eline fırsat geçse,bundan sonra ne yapmak isterdin....Hiç düşünmemiştim.Bana fırsat ver,zormuş hayal kurmak....Hayal işte,nesi zor olacak dedi...
    Ama gerçekleşecek bir şey olsun,öyle palavradan olmaz,yaşım genç değil,ileriye dönük hayaller...Aman aman önce bol sağlık ve bol para....O zaman hayallerde gerçektir.

Bu sitenin bana çok getirileri oldu.Sürekli kendimi dinliyordum.. Boş kaldığım anlarda,baş ağrılarımla uğraşıyordum.Artık boş anım kalmadı.Dış streslerden kendimi burada buluyorum Öyle güzel fikirler,yorumlarla karşılaştım ki,bazı kararsızlıklarımın üstüne kesin kararlar oturttum..Hatta öyle bir oturttum ki,çaktım kararları...SAYENİZDE..:1hug:
    En yakınlarımın şaşkınlıkla,ne oldu değiştin diye sorduklarında,sitedeki arkadaşlarımın fikirleri,yorumları hayatımın dönüm noktası oldu,desem inanır mısınız bana?...a.s

İşte o arkadaşlarımı da alır giderdim.Tatillere,gezilere.Yurt içi veya yurt dışında yaşayan site arkadaşlarımı da...İsterlerse..HAYAL KURMAK ARZU ETMEKSE ŞAYET ..Hep beraber ..Düşünmek bile güzel.
    Gittiğimiz yerde araba kiralar,karış karış gezerdik.Ben müze gezmeyi sevmem.İçerilerde uzun uzadıya kalamam.:1no2:Giren girsin ben dışarıda beklerim.Yakınlarda bir kafe de,kahve ile sigaramı Tüttürür,baş ucu defterime notlar düşerdim...:kahve:

Hayalimi soran arkadaşıma anlatıyorum...Hayalinin içinde bana yer yok mu diyor...HAYAL İŞTE...:uhm:
    Sizinle hep beraber hayal bile olsa gezi güzel olurdu...Uzuuun bir seyahat
    Siz,bilmeden bana o kadar güzellikler armağan ettiniz ki
    Benden size,hayallerin gerçek olması dileği ile kucak dolusu sevgiler..

Yeşilimin duygularıa.s.

2. 15 Temmuz 2007
  3. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Evet yeşilim bende öle o kadar güzel dostluklar kurdum ki burda, ben o seyhatte sana zevkle eşlik ederim :kahve:

4. 15 Temmuz 2007
  5. BilgeGokcen

BilgeGokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yeşilim, ablacım yine bir solukta okuyuverdim yazdıklarını yüzümde bir tebessümle. Ben internet denen çapraşık bilgiler düğümünde böyle bir yaşanmışlık beklemiyordum gerçekten. O kadar çok şey hissettiriyor ve düşündürüyor ki insana...

Ne güzel gezilirdi... Bir de, müzeden çıkınca ben de gelir kahve ve sigarana eşlik ederdim...

6. 15 Temmuz 2007
  7. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Beni de götür beni dee Santorini ye gidelim mesela dün oranın hayalini kuruyordum :eek:
    İyi varsın sen de hem de benim şehrimde :1hug:

8. 15 Temmuz 2007
  9. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Azem,Bilge,Cüvcüvüm,Yağmur...Hayalde olsa güzel işte belki bir gün...
    Neden olmasın..İyiki varsınız,iyiki sizileri tanıdım. :enbuyukkk:
    Cüvcüvüm Santorini öylemi ..Hadi bakalım inşallah:teselli:

10. 15 Temmuz 2007
  11. Herbela

Herbela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Santorini de nere cüvcüv İtalya'da mı. Neen hiç duymamışım adını. Yok yok duydum futbol takımı var de mi. Neyse farketmez nere olduğu beni de al Yeşilim gemine de az sonraki tufandan kurtulayım. Tufan Zeynebin eve sokulması tufanı merak edenlere. Ha Zeynep de kızım olur en cadısından.

12. 15 Temmuz 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hayallerimle yaşarım..o kadar çok hayal kurarım ki bir de öyle baştan savma hayaller değil en ince ayrıntısına kadar :)

belki de ondan bu kadar sabredebiliyorum yaşadığım zorluklara..hayal kurun kızlar inanın hayal kurmak insana çok şey katıyor..ama sadece kurmakla kalmayın gerçekleştirin hayallerinizi..o zaman tadı bir başka oluyo zaferin inanın..

14. 15 Temmuz 2007
  15. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Gel Mihracem Tufanı al da gel ona da iyi gelir gezi a.s

16. 15 Temmuz 2007
  17. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    İşte Santorini,
    Volkanik kayalardan oluşan Yunanistan'da bir ada.Kayıp Atlantis şehrinin bu adanın altında olduğu sanılıyor. :asigim:
    Yeşilim gel gidelim diyorum hayal değil mi? a.s

18. 15 Temmuz 2007
  19. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Hayallerin,hayallerimiz gerçek olsun Allegriaa.s