Gel sen ne ektiimi bir de bana sor

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mor_salkim tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar ben hiç iyi durumda değilim sinirlerim asabım çok bozuk bu senen sınava da hazırlanacagım sizce asabiyeye gitsemmi ilac tedavi vrecek bana ama sınava hazırlanırken de ilac tedavisi görmem iyi olurmu kpss ye grireceğim ama basımdaki sorunlar da kafamı allak bullak ediyor bunları düşünmemek için ne yapmalıyım bana hiç kendini rahat bırak düşünme tarzı şeyler demeyin çünkü olmuyor cok denedim ne etsemki ama şu insanı turşuya ceviren ilaclardanda kullanmak istemiom off ne yapsam yemin ederim delireceğim yaa iki ucu b.klu değnek yaa herşeyim yasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 27 Eylül 2009
  3. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse bişey demeycekmi

4. 27 Eylül 2009
  5. cemre81

cemre81 Guest

valla sebebini yazmamışsın ama benim sana tavsiyem sınavına çalış ve kazan. hiçbirşey kadının çalışmasından önemli değil. paran varsa da çalış. maaşa kalmadım deme. ben de kpss ile mesleğe başladım bu sınav beni çok yormuştu ama çok şükür. sen millet için seneleri kaybedersin. arkandan da bi sınavı kazanamadı derler.