Gel sen ne ektiimi bir de bana sor

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mor_salkim tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meltem hanım ben hiç iyi durumda değilim sinirlerim asabım çok bozuk bu senen sınava da hazırlanacagım sizce asabiyeye gitsemmi ilac tedavi vrecek bana ama sınava hazırlanırken de ilac tedavisi görmem iyi olurmu kpss ye grireceğim ama basımdaki sorunlar da kafamı allak bullak ediyor bunları düşünmemek için ne yapmalıyım bana hiç kendini rahat bırak düşünme tarzı şeyler demeyin çünkü olmuyor cok denedim ne etsemki ama şu insanı turşuya ceviren ilaclardanda kullanmak istemiom off ne yapsam yemin ederim delireceğim yaa iki ucu b.klu değnek yaa herşeyim ya birde size danısayım dedim lütfwn yardımcı olun

2. 28 Eylül 2009
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Merhaba Morsalkım, antidepresanların tümü - sizin deyiminizle - kişiyi turşuya çevirmez.
    Öncelikle yapmanız gereken yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurmak. Teşhis konduktan sonra tedavi belirlenir.
    Sınav öncesi elbette ki kendiniz için en doğru tedavi şeklini seçmelisiniz. Ama tedavi olmamayı seçmek son derece yanlış olur.

4. 28 Eylül 2009
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktor hanım yani 2 senedir çok gerginim hemen kasılıp kallıyorum her şey üstüme üsütme geliyor bi çözüm yolu bulmaıyorum sizce tedavimi olmalıyım

6. 1 Ekim 2009
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Elbette, tedavi olarak hayatı kolay yaşamak varken, neden zora koşuyorsunuz ki kendinizi?
    Yazık edeğil mi size?
    Kendinize iyi bakın