Gelde sinir olma

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gestapo tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gestapo
  1. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dünden görümcemin kaynansının bagına gitik akşam eşim işten geldi hadi oruya gidek diye giitik sonradan kendi görümcemin eşiyle tekrardan kendi evlerine gitmişler evleri boyanıyo diye 2 oda kaldıydı boyanacak.şu saat oldu da gelmedi giderkende haber vermedi.evleride yakın bize.şimdi geldiginde dögüşmekte haklımıyım haksızmıyım sizce siz olsanız ne yapardınızkötükedihüso

2. 19 Temmuz 2009
  3. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eşinize yaptığının yanlış olduğunu ifade etmek yerine dövüşmekle sabitlenmişsiniz hıı evet haklısın gibi yorumları duyup taarruza geçmek ister gibi bir eda sezdim yazınızda.

Tamam eşiniz hatalı davranmış bunda haklısınız ama,
    O söylemedi diyelim siz neden arayıp sormadınız?
    Onuda geçtim evleriniz yakınmış geç saate kadar beklemek yerine bir koşu gidip bakabilirdiniz de.

Sadece tek tarafta hata aramayın, yanlışa, yanlışla cevap vermekte size hiç bir şey kazandırmayacaktır.

4. 19 Temmuz 2009
  5. buse_burcu

buse_burcu rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence çok büyütülecek eşinle kasvga edicek bi durum yok ortada o aramadıysa sen arasaydın güzelim

6. 19 Temmuz 2009
  7. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende senden farklı sayılmam :eek:eşimin arkadaşının kızının kına gecesi vardıhihoyyyt benimde ayağım ağırıyor yürüyemiyordum diye gitmedim mirmirmirmirama eşim dün öğlenden beri orada gece bile gelmedi şimdi aradım gelecekmisin kahvaltı yapıcağız diye oda nedese beğenirsin yok siz yapın dedi ben gelmiycem:kızgın: sinirden çatlıyorum şuanda:eek:klava: benim bildiğim kadınlar kınaya gider yaa :eek:klava::eek:klava:şimdi eşim gelince ben nasıl sakin davranayım

8. 19 Temmuz 2009
  9. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evde 2 tane bebem var kaynana kayınbaba var.cep telefonumda yok.evleri yakında öle hemen gidilkecek biyer degil olsada gidemem haklıyken haksız duruma düşerim.

10. 19 Temmuz 2009
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çokta önemli sabahlara kadar kalınacak bir iş değilmiş.. kavga etmeyin ama sorumluluğunuda bilsin beyefendi.. ne demek.. saat 4 olmuş.. adam yok ortada.. en azından arayıp gecikeceğini merak etmemenizi söyleyebilirdi..2 çocuk sahibi bir erkek evine ve eşine karşı vazifelerini bilmeli...:eek:lmaz: ona kırılmış merak etmiş bir şekilde sorun.. söyleyin..

12. 19 Temmuz 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    sabahın 5'ine kadar boya mı yapılırmış
    belki geç oldu diye dönmemiştir

14. 19 Temmuz 2009
  15. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Ben olsam çoktan gidip bakmıştım
    Evde kaynana kayınpeder varsa ilgilesin çocuklarla ne demek haklıyken haksız duruma düşerim
    Bu saate kadar gelmediyse ben eşim döndüğünde kavga etmeyi düşünmezdim açıkcası
    Tek endişem Ona bişey olmuş olması olurdu...
    Gider bakardım endişelendim neden haber vermedin derdim...
    Cep telefonun yok ama evde de mi yoktu telefon eşinin mutlaka vardır cebi ya da ona ulaşabileceğin bi numara..
    Valla sabrına hayran kaldım açıkcası ben ölmüştüm meraktan...
    Hemen dövüşmeyi düşüneceğinize eşini düşünsen iyi olur belki ilgini anlar ve bir daha habersiz gitmez bu saatlere kadarda habersiz bırakmaz sizi
    Şuanda greken şey huzursuzluk değil bence endişe....

16. 19 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

ortada hıc sebep yok gıbı geldı bana

18. 19 Temmuz 2009
  19. denizcek

denizcek gül-ümse Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    saat beşde bu yazıyı yazmışsınız ben sizin yerinizde olsam kızmaktan öte dokuz doğurmuştum acaba kocama bişe mi oldu başına bi iş mi geldi diye yasakkelime .gelince önce bi sorarım ne oldu nerdesin baktım ki sorumsuzluk o zaman haklarım :mymeka:

Son düzenleme: 19 Temmuz 2009