geldi ama lütfen bana akıl

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve polyanna_06 tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : polyanna_06
  1. polyanna_06

polyanna_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet , 2 sene süreli bir ayrılıktan sonra tekrar hayatıma girdi.fakat eskisi gibi olmaması adına aramalar ve mesajlar çok azaldı.cumartesi günü başlayan bu ilişki için daha çok mesaj beklemek ve aramak beklemek sizce yanlışmı??bir insan hem sevdiğini aramaz mı?sevgisinden şüphem yok ama bende çok aranmayı severim.pazar hiç konuşmadık.dün akşam ben mesaj attım ve bugün hala arayan yok.........

2. 8 Aralık 2008
  3. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklısınız aslında sizi tanıyor nasılsa içinizden geliyorsa sizde arayın ...inşallah umduğunuz gibi olur hereşy ..mutluluklar

4. 23 Aralık 2008
  5. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canımm aynısı banada olduu ve aramalar msjlar çok azdı sonunda kendisi ayrıldı bence fazla güvenmem soğuma olmuşdur aradaki zmandan dolayı yaşadım biliyorum maleseff

6. 23 Aralık 2008
  7. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    değişik bir haber duymak istiyorum artık..çekme measj..arasın seni..madem 2 birleşmeniz..işi vardır muhtemelen..benimyaptığım hatayı ve herkesin yaptığı hatayı yapma sıkboğaz edip dak 1 arayıp mesaj atma..