geldi kondu ve cennete uçtu

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve ecrin bebek tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ecrin bebek
  1. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamaöyle dağınık ve karmakarışığım ki 29 günlük yaşam savaşımızı 20 nisan da kaybettik.27 haftalık doğan prensesim ancak 29 gün direnebildi.süt vermek için gittiğim de güzel kızım orda yoktu.sanki oranın altında kalmıştım.sadece fısıltıyla ne oldu dediğimi hatırlıyorum.dr beni alıp dışarı çıktı ve orda anlattı olup biteni.ağlayamamıştım bile ama hiç sesim çıkmıyordu.öyle kötüydü ki sanki odasına girmiş ve onu bulamamışsınız gibihalen rüyalarımda boş küvöz görüyorum.senağlamadoğduktan sonra birer birer çıkmıştı sorunları3. gün enfeksiyon 4. gün kalpte 2 delik 9. gün beyin kanaması 20.gün tekrar başlayan beyin kanaması 22.gün idrar yolu enfeksiyonu vs vs yani 1000 gr lık vücudunda ne ararsan vardı.son 3 gün kafa su toplamaya[hidrosefali] büyümeye başlamıştı. zaten artık çektiklerine dayanamayıp alıp gidelim ne olursa olsun diyordum eşime.her yerden bir kablo sarkıyordu.hepsi bir yana ağzı doğumundan itibaren açıktı[ solunuma bağlı olduğu için] ve ben buna hiç dayanamıyordum.doğdu başladım ağlamaya halen ağlıyorum.ama onu geri getiremiyorum. bu dünyada mutlu edemedik meleğimi inşallah cennette çok mutlu olur prensesim.onun annesi olmayı hak edemedim çünkü onu karnımda bile tutamadım.inşallah beni affeder cennet kokulumsenağlamabaşınızı ağrıttım kusura bakmayın ama anlatmasam hiç altından kalkamıycam sanırım. şu an psikolog gözetimindeyim.herkesi öpüyorum.

2. 25 Nisan 2009
  3. HARZEM

HARZEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ne diyeceğimi bilemiyorum canım allah sabırlığınızı versin

4. 25 Nisan 2009
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    allah sabır versin canım benim. ama bak meleğin ne güzel acı çekmiyo artık cennette annesini bekliyo. kendini suçlama lütfen. sen eminim ki en güzel anneliği yaptın ona kısacık ömründe.

6. 25 Nisan 2009
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bebşim sen artık cennettesin sen allaha emanet gönlümde bir hatırasın seni tanımadım hiç ama gözlerimi kapattığımda küvözünde annenin memesinde kolarında meleklerle görebiliyorum seni hiç unutmıcaz hoşça ve duayla sevgiyle kal

8. 25 Nisan 2009
  9. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok çok geçmiş olsun bebekler anne ve babalarına mahşer gününde şefaat ederlermiş bunu düşün ve bu şekilde teselli ol.bizler inançlı insanlarız kendini sakın suçlama ve sakın isyan etme rabbim onu senden daha cok sevmiş ve size şefaat etmesini istemiş onun için bol bol dua et sakın kendini bırakma sen ayakta durki ona bol bol dua et allah sabrını veriri inşallah sakın üzülme bende dua edicem bebeğin için :çok üzgünüm:

10. 25 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Rabbim sabırlar versin

12. 25 Nisan 2009
  13. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah sabir versin arkadasim..
    bu gibi durumlarda denecek malesef hic bir soz yok
    ins sagligina kavustugun anda yeni bir melek gondersin rabbim sana
    cok cok zor acini paylasiyorum....

14. 25 Nisan 2009
  15. Elis

Elis Guest

cok uzuldum canim Allahim sabirlar versin,ama yavrucagin simdi cok cok rahat annesi ve bu ebedi bi ayrilik degil,,,bunlar seni teselli etsin,,,,,,,,,yavrun simdi emin ellerde:Saruboceq:senağlama

16. 25 Nisan 2009
  17. maviscik

maviscik Sabir;herkesden biraz dah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim sabir versin

18. 25 Nisan 2009
  19. jelibonbon