gelin makyajı için kalıcı ruj markası

Konusu 'Gelin Makyajı' forumundadır ve gamze4ever tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gamze4ever
  1. gamze4ever

gamze4ever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en önemli sorunlardan biri de makyajın kalıcılığı,düğün esnasında makyaj tazelemek zor olur herhalde,bu nedenle kalıcı bir ruj arıyorum şeftali tonları olabilir,ya da dudak rengi gibi kırmızımsı bi renk var bi türlü tarif edemediğim bilmiyorumkismile
    önerilerinizi bekliyorum kızlar,ayrıca dün satıcının tavsiyesiyle golden rose aldım güya 4 saat gidermiş,yarım saat bile kalmadı :eek:lmaz:
    şöyle kaliteli,iyi bir marka olmalı sanırım :Saruboceq:

2. 12 Nisan 2010
  3. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm max factor öneririm sana lipfinity ben kullanıyorum çok kalıcı birde çift taraflı olanları var ikisinide dene bence istediğin renk hangisinde varsa onu al eminim memnun kalırsın

4. 12 Nisan 2010
  5. gamze4ever

gamze4ever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederim sebocum,bi gun de max factor deneyim bakayım.eminim iyidir,sen de mi düğünde onu kullanacaksın?

6. 14 Nisan 2010
  7. zehra_g

zehra_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben lipfushion diye bi markanın rujunu aldım. biraz pahalı ama dudakları falan dolgunlaştırma özellikli. daha denemedim düğünde denemeyi düşünüyorum.
    kalıcı başka iyi ürünlerden ne var bilemiyorum. bi kozmetikçiye gidip sorucam ykm boyner falan.

8. 15 Nisan 2010
  9. hard_disc

hard_disc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Loreal'in kalıcı ruju da iyi, benim tatlı da arkadaşım kullanmıştı kırmızı renklisini, gece bitene kadar bozulmadı; yemek de yediği halde...