Gelinine etti, kızından buldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kardelen200808 tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kardelen200808
  1. kardelen200808

kardelen200808 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlendim evleneli beni sürekli eleştirdiler kayınvalidemle görümcem herşeyi aldıgımı yedigimi içtimi herşeyi sonra eltim geldi onada aynı kızcagıza etmedikleri kalmadı kayınvalidem bende arvatsam seni bu kapıya arvat etmem dedi daha eltim 33günlük evliydi bir gelin 33günde nekadar kötü olur onunda herşeyini eleştirdiler kocasını şişirdiler oda eltime gider bagırır şiddet alır gider kaç kere boşa oglum dedi benim yanımda üstelik hamileydi ozaman:sinifsinif:::ecrin_bebek:kaçkere küsüp gitti eltim getirme oglum ben sana başka alırım dedi benim yanımda yazık günah hamile dedim çocugu onun olsun dedi kayınvalide eltim mutfaga gitse hemen ogluna karıyo çok pinti hiçbişeyden anlamıyo beceriksiz neler neler tabi oda isteristemez karısından soguyo 3yıl oldu defalarca kavga şiddet küsüp gitme çokoldu.görümcemde beraber kızardı kayınvalidemle eltim birgün ona sende evleneceksin bana yaptıklarınızın akibetinden korkmuyormusun dedi ona oda ben seningibi olmamki dedi kocamı kendime baglarım dedi.sonra evlendi amcası ogluyla 2yıl oldu hergün geçimsizlik kavga şiddet hep varimiş bize söylemiyodu kayınvalidem ama15gün önce kocası tlf açtı eşime ben bacınla anlaşamıyorum onu sevmiyorum ayrılmak istiyorum demiş.kayınpederi tlfda boşanma davası açıcaz bacın bu kapıda avrat olamaz artık demiş hergün kavga ediyo bagırıp çagırıyo demiş susturamıyoruz agzı açılınca gelin bacınızı götürün demiş öpöz amcası üstelik allaha büyük konuştu eltimin durumundan beter oldu üstelik hamile 4aylık kocası çocugu neyaparsan yap diyo aldırmaya gitmiş almamışlar :KK46:4aylık günah demiş doktor etme bulma dünyası işte şimdi görümcem oeltimin yanına sıgındı yengecim oldu şimdi.biraz orda biraz bizde kalıp memlekete gidecekler kayınvalidemle.rabbim haklarına hayırlısını versin o çocugun hürmetine ayrılmazlar inşallah allah kimsenin yuvasını bozmasın:teselli:

2. 21 Aralık 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Etme bulma dünyası işte..
    Bana yapılmasını istemediğim birşeyi başkasına yapmam..
    ınsanlar biraz dikkat etmeli bence yaptıklarını onlarında başına gelebileceğini düşünmeli kesinlikle..
    Ayrıca kaynın zaten çok garip bir insanmış kii,anasının dolduruşuna gelmiş karısının yanınada duracağına,karşısında durmuş..

4. 21 Aralık 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Etme üveye özünde bulursun, etme geline kizinda bulursun dememisler bosuna.

Allah korkusu olan bir insan zaten hamile bir kadini kocasindan bosatmaya ugrasmazdi arkadasim. Gelinini birak düsmanina yapamaz vicdanli bir insan bunu.:hulya:

Görümcene sastim dogrusu, bunca kötülük yapmak istedigi elestirdigi kadinin evine hangi yüzle gidebiliyor? Hicbirseyde kalmamissa insanda biraz gurur kalmali.:kahve:

6. 21 Aralık 2009
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Alma mazlumun ahını!!!!!!!!!!!!!!!!! çıkar böyle işte :)

8. 21 Aralık 2009
  9. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    onlar gibilerde gurur ne arar canım ya.ablamada yaptılar aynısını ve görümcelerinin ikisindende çıkarttı rabbim.kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz.etme bulma dünyası

10. 21 Aralık 2009
  11. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    kimsenin yaptığı yanına kalmıyor.. elbet bir gün yaptıklarının cezasını çekiyorlar..
    görümcen eltinin yanına hangi yüzle sığınabilmiş acaba...

12. 21 Aralık 2009
  13. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    etme bulma dünyası işte
    kötülük hiçbir zaman cezasız kalmıyor

14. 21 Aralık 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Fesatlık edenin, gelir birgün kendi ayağına dolanır..
    Bu da bana özgü bir cümle:)

Kimsenin yuvasının dağılmasını istemem ama ''iyi olmuş'' demekten de kendimi alamıyorum, napayım:)

16. 21 Aralık 2009
  17. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.902
    Ödül Puanları:
    463
    atasözü gibi olmuş denizgüneş:)))

umarım bu kayınvalidenize bir ibret olmuştur da bulaşmaz artık kimseye. geçi hiç sanmıyorum ama...

yanlız görümcenin kocası "susturamıyoruz" dediğine göre, görümcende annesine çekmişlik var sanırım.

18. 21 Aralık 2009
  19. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaa işte kapınıza geleni ,oğlunuza eş olanı böyle ezer, hakir görürseniz ALLAH sizinde başınıza verir..
    eltinizi merak ettim şu anki durumu nasıl eşiyle..
    ben eminimki o kızcağız şu an görümcenize acıyordur..
    kaynanada oh olsun bazen bu dünyada böyle şeyler olmalıki RABBıMıN işine karışmamak gerektiğini öğrenmeliler..