gelinliğin altına ne giyilir?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve xdestina tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

19 Nisan 2011
    Konu Sahibi : xdestina
  1. xdestina

xdestina Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar aklıma takılan bı knu hakkında bılgı almak ıstıyorum,şımdı gelınlıkçımle goruştum haftaya provaya gelceksın ve gelınlıgın altına hangı ıccamaşırı gıyceksen onunla gel dedı korse gıymne gerek yok fılan dedı anlamadım yanı aklıma takılıyor nasıl korse gıymıcez jartıyer tarzı bışı gıyerek daha fit daha zayıf gornmezmıyız? sızler nasıl yaptınız..?gelınlık kendınımı toplucak yoksa bızımı sıkıcak korsesız...????
  2. 19 Nisan 2011
  3. minenes

minenes Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    aslında bu konu gelinlik modelleri değil gelinlik iç giyim kısmına açılmalıydı. gelinlikçilerin bazısı sana korseli çamaşır veriyor, gelinliği onun üstüne giyiyorsun. bazısı ise korse tarzı sert gövdeyi gelinliğin kendi kalıbına dikiyor. seninki hangisi ben pek anlamadım açıkçası. belki de üstünü çıkaracaksın o yüzden iyi bir çamaşır giyin manasında söylemiştir :D
  4. 19 Nisan 2011
  5. yarenka

yarenka KIZ'ım geliyor:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer gelinliğin içine dikiyorsa hiçbir şey giymene gerek yok ama dikmiyorsa ve sen de zayıfsan kısa korse giyin ama kiloluysan da uzun giymeni öneririm
  6. 19 Nisan 2011
  7. xdestina

xdestina Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıkcası bende anlamadım bana söylenen şuydu gelınlıgın kalıbından dolayı korseye gerek yok sadece gelınlıgın altına normal ıççamaşırını gıy gel tarzndaydı askısız olsun yeter dedı
  8. 19 Nisan 2011
  9. minenes

minenes Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    demek ki korseyi gelinliğin içine dikecek...