gelinliği altına babet giymek

Konusu 'Gelinlik Ayakkabısı' forumundadır ve acemicadi tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : acemicadi
  1. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    babetler çok şirinler..
    ben babet mi giysem acaba evlendiğimde düşünüyorum boyum uzun gözükmesin diye
    var mıdır gelinliğin altına babet giyen gelin

hem düğünde masa masa dolaşırken kolaylık olur :)
    yoksa çok garip mi olur?

2. 22 Ağustos 2010
  3. kanatsiz_angel

kanatsiz_angel annesinin OĞLUŞU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben nikah la evlencem ama babet giymeyi düşünüyorum rahatıma çok düşkünümdürzemuszemus

ama foto çekilirken topuklu yanı 2 çift ayakkabı olucak sempatiksalakcinni

4. 28 Ağustos 2010
  5. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    katılıyorum iki çift ayakkabı olması daha rahat olur ben de öyle yapayı düşünüyorum.

6. 1 Eylül 2010
  7. pimiento

pimiento Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    tabi rahatlık açısından bence de babet giyilebilir ama insan topukluyla kendini daha bir şık hissediyor, daha bir havalı hissediyor..

8. 1 Eylül 2010
  9. mandalina01

mandalina01 DİL-DADE Pro Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    203
    gelinlik ayakkabım spor ayakkabı gri taşlı gümüş rengi spor ayakkabısı

10. 1 Eylül 2010
  11. Alishia

Alishia bekliyorum meleğim... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de yanında bir tane babet götürmelisin düğün yerine giderken. Topukluların havası ayrı tabii, şööööyle merdivenden falan iner ya mesela gelinle damat (bazı salonlarda oluyor öyle) ben hemen ayakkabılarına bakarım ooo topukları ne güzelmiş falan derim :))))
    Ama ben de yanımda bir çift babet götürmeyi planlıyorum. İlerleyen saatlerde o topuklu ayakkabı ayaklarımı vurur falan nolur nolmaz:eek:

12. 1 Eylül 2010
  13. esoes

esoes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim de spor ayakkabı giyme gibi bir projem var, gecenin ilerleyen saatleri için. Babetler de ayağımı vurabiliyor çünkü. Sizinkinin resmini eklemeniz mümkün mü?

14. 1 Eylül 2010
  15. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar herkesin kendi zevki ve de fikri fakat ben şahsım adına gelinliğin altına spor ayakkabı ve babeti yakıştırmıyorum. yani sonuçta çok özel bir elbise var üzerinizde ve o gün 1 defa yaşanacak.o nedenle spor ayakkabı ya da babet yerine az da olsa topuğu olan şık bir ayakkabı daha güzel oluyor kanısındayım.bende şimdiden gelin ayakkabısı bakmaya başladım. şuan nişanlıyım ve istediğim gibi az topuklu ve rahat bir ayakkabı bulduğumda hiç kaçırmadan almayı planlıyorum

16. 1 Eylül 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim kına gecesi baya yüksek bi ayakkabı giymiştim inan maffoldummm kına gecesinin sonlarına dogru artık yürüyemez hale geldim.rahatta oynayamadım yürüyemedimde ..neyse düğünle kına arasında bi gün boş gün vardı..gittim babet aldım beyaz önünde küçük taşları olan şirin bşyy..neyse düğün başladı ilk dansı yaptık sonra çıakrdım babet giydim deli gibi oynadımmmm:)uçacaktım valal nsl rahatlık anlatamam..tek hatam düğün sonunda hatıra için çekilen resimlerde geri topuklu ayakkabımı giymemem..hiç aklıma gelmedii giyseydim resimlerde dha güzel olurdu..boyum kısadaaa:)heleki uzun boylu olsaydım keisnlikle topuklu hiç giymesdim:)inan onca özendim aldım gelinlik ve kına ayakkanbımı aylarca gezdim falan gelinlikte falan hiç gözrünmüyo ayagınnnn benim etegimmm baya uzunduuu öle istedimm hafif kaldırsam bile ayakkabım görünmüodu:)

Son düzenleme: 1 Eylül 2010
  18. 1 Eylül 2010
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Açıkası istediğim gelin ayakkabısı için 1 hafta boyunca dolaşmıştım
    şöyle rahat taşlı taşlı süslü falan nasılda severek almıştım ki anlatamam
    ama gel gör ki düğün sabahımda ranzadan düşüp ayak parmağımı kırmıştım
    ve o güzelim ayakkabılarımı giymek nasip olmamıştı bildiğiniz o parmak arası terlikle
    koca bir 3 saat geçirmiştim oldukça rahattı da sonuçta o gün hep ayakatasınız
    oturma şansınız pek yok bence nasıl rahat ederseniz oyle yapın sonuçta kısmet olmayınca olmuyor