Gelinligimi Internetten almak istiyorum ama..

Konusu 'Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler' forumundadır ve Bosnakgxuxzeli tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Bosnakgxuxzeli
  1. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet arkadaslar internetten alayimmi almayimmi düsünürken kararimi verip aldim ve aldigim günden sonra 1 ay sonra Gelinligim geldi 199 Euro ödedim kargo ücretide 39 Euro.Korktugum gibi cikmadi gelinlgimin kalitesi kumasi cok güzel.Tam Ölcülerimi verdigim icinde gelinlik tam üstüme oturdu.Cogu kisi burda sakin alma demelerine ragmen ben bi sansimi deneyim dedim ve gercektende cok memmun kaldim.Cok cesit modeller var egerki almaya düsünenler varsa ben özelden Saticinin Sitesini yazabilirm.Aldigim icin hic pisman degilim.Bu gelinligin fotosunu bi cok gelinlikcilere gösterdigimde bana dikimi icin 2000 YTL gibi fiyat bictiler.O yüzden cok mutluyum bukadar ucuza alabilidigim icin.Gelinligmin fotosunu 3. Sayfada görebilirsiniz.(diktirdigim gelinlik 1.si)

Son düzenleme: 3 Nisan 2010
  2. 18 Ocak 2010
  3. Bosnakgxuxzeli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
  4. 18 Ocak 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    1.ye bayıldım ama canım sana sunu söyleyeyim bir duvaga 150 tl diyen yerler var şimdi gelinligi bizden almamıs bari duvaktan tarlatandan parasını cıkaralım diyebilirler ben olsam almazdım netten

6. 18 Ocak 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence internetten alma diktirmek daha iyi izmitteki moda evlerine baktıysan oraları cok pahalı oluyor zaten

8. 18 Ocak 2010
  9. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence çok risk.madem internetten diyorsunuz yani 2.el satış yapan su meşhur siteler var ya...onlara baksanız orada ikinci el olmayan da var.hem türkiyeden gelmiş olur.hem ucuz olur.hem de tarlatan duvak falan içinde olur.hangi sitelerden bahsettiğimi anlamadıysanız özel msj atabilirim...
    bu arada mutluluklar şimdiden...

10. 18 Ocak 2010
  11. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de 1.gelinlik süper ama internetten alma git üstüne göre deneyerek al.benim gelinliğimde izmirde dikilmişti.orası gelinlik cenneti bence mutlaka istediğin gibi birşey bulursun..

12. 18 Ocak 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    secooom benimde gelinligimin kuması fln izmirden gelmişti bütün gelinliklerin izmirle bi alakası oluo bencede oraya bak

14. 18 Ocak 2010
  15. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de çok riskli netten gelinlik almak.üzerinize giyip denemeden kumaşına dokunmadan kesinlikle almayın derim.belki resimlerdeki kadar çıkmayabilir yani gerek kumaş gerekse dikim yönünden kalitesiz olabilir.dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın sonra.inşaallah gönlünüze göre bir gelinlik bulursunuz.hayırlı olsun şimdiden allah tamamına erdirsin.

16. 18 Ocak 2010
  17. Bosnakgxuxzeli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sagol arkadaslar evet benimde 1. Favorim simdi söle bisey var benim baktigim site cok güveniliri dünyaca büyük Satissitesi.Kullanlarda yorum yapanlarin hic biri kötü bisey yazmamis herkes cok memmun.100% garantili egerki resimdeki gibi olmazsa geri iade edebiliyorsun.Kendi enistemde alisveris bide satis yaptigi icin bu siteden almaya düsündüm.Bide en fazla 150 euro ödesem bide duvaklan tarlatani tas patlasin 150 ytlye alsam izmirden. En fazla 500 Ytl olacak gelinligim ve bence cok uygun.Bukadar ucuza Gelinlik bulabilirmiyimki izmirde?Gercekten uygun bi yer varsa ozamanda alipta almamakla teredüt etmem bile.

18. 19 Ocak 2010
  19. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım o fiyata gelinlik bulabilirsin tabii ki sonuçta her bütçeye göre gelinlik dikiliyor.ama senin istediğin gelinliklere bakılacak olursa bence imkansız.ben bir buçuk yıl önce evlenmiştim o zaman bile beş yüz altı yüze olan gelinlikler gerek kumaş gerekse model açısından resimdekilerin yanından bile geçemez.madem güvenilir ve geri iadesi mümkün o zaman o siteden al derim ben.yine de sen daha iyi bilirsin tabii.