Gelinliğimi önceden alsam nasıl olur fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve mavi melek1907 tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mavi melek1907
  1. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarım önceliklere hepinize selam

Kızlar biz nişanlımla bişe düşündük ve ben tam karar veremiyorum
    malumunuz kış aylarındayız ve gelinlikcilerede müthiş indirimler var düğün yuva kurmak pek masrafli biliyorsunuz bizde düğünü yaza haziran temmuz gibi planlıyoruz.
    gelinlikler hazır ucuzken bu işi haletsekmi acaba diyoruz yazın bi dünya para oluyor ben modelde karar vermedim diyorum geziyim bakıyım gerçekten beğendiğim bu dediği bi model olursa şimdiden alıyım gelinlikciyle konuşıyım ayarlamarı düğün zamanı halettiriyim diyorum ama bi yandada kararsız kalıyorum ya ozaman fikrim değişirse aslında sabit fikirliyimdir ama işte gelinlik bu hadi canlarım bişeler söyliyin sanırım önüzüdeki haftadan bakmaya başlıycaz beğendiğim model olursa buraya eklerim hep beraber karar veriz tabi ben kararımı değiştirmezsem kafamçokkarıştı

2. 25 Aralık 2009
  3. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım dugunum 1 agustosta olucak bende gelınlıgımı hem kışın uygun dikıyorlar dıye hemde benım gelınlıgıme daha fazla zaman ayırılması acısından yanı yogunluga gelıpte baştan sagma dikilmesın dıye verdim dikiliyor şuanda çokta memnunum cunkı gelınlıkcımde aynı şeyı soyledı yazın 6 7 prova bırden alıyorduk aceleye gelıyordu ıster ıstemez daha hızlı bıtırelım dıye ayrıntıların üzerinde çok fazla duramıyorduk ıyıkı sımdı verdın hem fıyatıda cok uygun oldu nısan ayında bıle gelmiş olsaydın 2 katını isterdim dedi provama gittim mesela geçen gün kımse yok saatlerce fikir alışverişinde bulunduk içim çok rahat bide benım kafamdakı model belliydi 2 senedir sabitti ne istedigimi biliyordum o yüzden herşey yolunda...

4. 25 Aralık 2009
  5. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    en geç zaman kadar süresi var bu rahatlığın canım

6. 25 Aralık 2009
  7. lotika

lotika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kilo almayacaksan ve ne istediğine tam olarak karar verdiysen neden olmasın canım :)))

8. 25 Aralık 2009
  9. bebemmm

bebemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eee ama arkadaşlar o gelinliği nerde muhafaza edicek aylarca peki ? gelinlik bu bir yere sıkış tepiş koyamazsınız zamanla renkte değişim olmaz mı sararır is vs nebileyim bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası zaten bir kere oluyor düğünü insanın gelinktede masraftan kısmanın bi anlamı olmadığını düşünüyorum ama tabi bu benim fikrim canımm

10. 25 Aralık 2009
  11. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede çok mantıklı,madem şimdi uygun,beğendiğin bi model bulursan al,ama aldıktan sonra başka modellere hiç bakma,başka beğendiğin çıkarsa pişman olursunopuyorumnanaktan

12. 25 Aralık 2009
  13. mafe

mafe ŞÜKÜRLERolsunRABBİM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    ışte bu dedirtecek gelinliği bulursan zaten diğerlerini gözün görmez,fikrin değişmezzemuszemusGit gez prova konusununda da anlaş onlar düğün tarihini sorar ona göre prova tarihi ayarlarlar zaten canım.Çok aşırı olmamak kaydıyla kilo alıp vermen de sorun olmaz sonuçta düğüne yakın alınır ölçülerin ona göre düzeltmeler yapılır.
    ben gelinliğimi düğünden 6-7 ay önce kışın ortasında öylesine gezerken vitrinde görmüş ve vurulmuştum:asigim: o zaman almadım ama yazın onlarca model denedim hiç biri içime sinmedi gittim o ilk beğendiğimi buldum(o satılmış fakat beğenildiği için birkaç tane daha getirtmişler) ve çok da severek giydim:nazar:

14. 25 Aralık 2009
  15. mavi melek1907

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım kilo sorunum yok çok şükür aşırı alma yada zayıflama olmadı
    zaten şimdi alıp evde saklamıycam gelinlikciyle anlaşıp düğüne yakın tam anlamıya üzerime uyarlanmaısnı isteyeceğim
    canlarım çok sağolun ya hepimizi kocamann öptümm

16. 25 Aralık 2009
  17. mavi melek1907

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım düğün muhtemelen haziran
    bu hafta karar vermeliyim bakıp bakmamaya nişanlımla gideceğimiz için ona göre plan yapıcaz

18. 25 Aralık 2009
  19. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    anladım canm arkdaş yazmış ya modaevi rahat rahat baktı diye ona dedim ben.
    hangi aya kadar rahat oluyr modaevi?