Gelinligimi sectim, ama duvakta kararsizim, yardimmmmm!!!

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve ilaey tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ilaey
  1. ilaey

ilaey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Kizlar
    Ben yaklasik bir ay once gelinligimi sectim, siparisini verdim, yurtdisinda yasiyorum ve burada gelinligin dizaynirdan elinize varmasi aylar aliyor, 2 Agustos'ta varacak elime, aslinda duvagi secmek icin gelinligin gelmesini beklemek istedim ama aldigim yer duvagin eline ulasmasinin 6 hafta alacagini soyledi ki buda dugune ya da bizim Turkiye'ye ucacagimiz vakte yetismemesi anlamina geliyor. Uzun lafin kisasi duvaga gelinlik gelmeden karar verip siparis vermem lazim. Aslinda dune kadar kararimi vermistim sayilir ama nereden cikti ise dunden beri daha uzun bir duvakmi alsam diye dusunmeye baslasim, benim ilk olarak begendigim 115 cm, tam dizlerinin arkasina denk gelecek sekilde, uzerinde gelinligimde oldugu gibi Swarovski Kristalleri var, size resmini ekleyecegim, gelinligim kabarik degil ama kuyruklu, bu ilk begendigimi de alsam yoksa sonradan gordugum yere kadar uzanan yaklasik 2 metre olan, biraz gelinligin kuyrugunun uzerine denk gelecek sekilde uzun olani mi alsam kararsizim, siz ne dersiniz, resimde belli olmuyor ama gelinligimin uzerinde cok fazla tas ve is var, onu da kapatmak istemiyorum, ama bir yandan da bir kez olacak uzun duvak olsun diy aklimdan da geciyor. Ne dersiniz, size kisa ve uzun duvagin resimlerini de ekliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. 3 Haziran 2010
  3. lego

lego rüyalar sokağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Uzun duvak göze her zaman daha hoş gelir ama düğün gübü sorun çıkartacağı zannındayım ki bence ortası iyidir hani :KK66:

4. 3 Haziran 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle uzun duvak:)

6. 3 Haziran 2010
  7. pelusss

pelusss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben gelinlik alırken kadın gelinliğin zaten kuyruklu diye kısa duvak önerdi. ben de kısa aldım ama fotoğraf çekimi için uzun bir tane duvak aldım. eğer imkanın varsa sende öyle yapabilirsin cnm

8. 3 Haziran 2010
  9. gldnn

gldnn güℓ∂єηιвя& Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence uzun duvak daha güzel yakisir gelinligine

10. 3 Haziran 2010
  11. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    buarada gelinliğine bayıldım:)

12. 3 Haziran 2010
  13. fatal

fatal Ayrica o sabreden Dervisi de hic samimi bulmuyorum Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    113
    bende bugün karar verdim duvağıma gelinliğim kabarık olduğu için duvağım çok uzun olmayacak yani ortası olacak dizlerime kadar olacak öylesi bence daha hoş duruyor ama seninki kabarık olmadığı için uzun olsa daha güzel durabilir ama gelinliğin kuyrukluysa eğer bence fazla uzun olmasınada gerek yok 115 cm yeterli olur diye düşünüyorum yerimseniben

14. 3 Haziran 2010
  15. ilaey

ilaey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok sagolun kizlar fikirleriniz icin, feci karisti kafam, gelinligimi begenmenize de sevindim. Keske vaktim olsaydi da gelinlik elime varana kadar bekleyebilseydim ama mumkun degil ne yazikki:KK43:

16. 4 Haziran 2010
  17. mbildi

mbildi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    yere kadar uzananı alma beline kadar olanı al derim ben çünkü gelinliğinin kuyruğunun üzerine gelecek ve orayı kaplayacak bence gelinliğin güzelliği bozulacak
    duvak için arkadan güzel olabilecek bir görüntü değilde önden güzel görünebilecek bir görüntü olmalı

Son düzenleme: 4 Haziran 2010
  18. 4 Haziran 2010
  19. esesenen

esesenen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2. resim harika gelinliğin arkası uzun olan cok güzel öyle bir gelinliğe uzun duvak olmaz zatn cok begendım ya:)