gelinlik giymek istiyorum

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve petek tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : petek
  1. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar ben esimle 5 ay once kacarak evlendim.ailemlede baristik.hrsey guzeldi .ailem dugun ne zman diye bize sordular esim bisey demedi anneleri yurtdisinda ailem yazin gelcek falan dedi.pekde acik bisey solemedi ailemde tamam dedi simdi ailesi 15 gun sonra gelicek ama simdide yapmiycam dugun diyor.ben gelinlik giymek istiyorum diyorum hayir diyor.ailemle esim bu konudan dolayi kavga etti.aileme yapmiycagini soledim onlarda ozamn ayril yok yakinken diyorlar napsam ikna edemedim aileside ikna edemiyor. ne yapicagimi bilemiyorumm sanirim bosanicam.

2. 29 Mayıs 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Nıkah oldumu

4. 29 Mayıs 2010
  5. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    ailenizi dinlemeyip kacmisiniz zaten .. kacmanizdaki sebep neydi neden normal yoldan evlenmeyipte böyle bir yola basvurdunuz. madem herseyi geride birakip kacmaniza sebep olacak bir ask vardi neden simdi böyle oldu ??? daha tam tanimadiginiz birine nasil kacabildiniz cok merak ettim dogrusu
    tabiki karsi tarafin inadini anlamakta mümkün degil ama sizin yaptiklariniz inanin daha cok düsündürdü beni.. umarim hersey istediginiz gibi olur

6. 29 Mayıs 2010
  7. gamze87

gamze87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ahhh be güzelim niye kaçtın ki neden ailenin boynunu büktün bak şimdi onların lafına geleceksin. bence kaçarken onlara danışmadın bari şimdi onları dinle boşanacağım de ve baktıın hala düğün olayı yok ayrıl bence de:gitme:

8. 29 Mayıs 2010
  9. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm nikah hemen oldu ama simdi dugun olmuyo.neden kactim ilk once o evlenmek istemedi ailem bekledi sonrada babam istemedi vermem dedi.bi an da oldu dusunerek degil ama pismanim desem inanirmisiniz bilmem :KK43:

10. 29 Mayıs 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    işi inada bindirmeden konuşmayı deneyin. yapmama sebebi neymiş. maddi zorluklar ise ailenizin karşılaması teklif edin.
    sana sevgine inanarak kaçtım beni pişman etme diyin.
    ayrıca niye kaçtınız?yaşınız kaç?

12. 29 Mayıs 2010
  13. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Zaten kacarak zorlukla evlenmissiniz, ne bosanmasindan bahsediyorsunuz?
    Yada bu sebepten dolayi vazgecebilecektiniz, neden kactiniz.
    Dugun yapilmasi icin israrci olun ama bosanmaniz pek mantikli gelmedi bana acikcasi.
    Hersey gonlunuzce olsun,

14. 29 Mayıs 2010
  15. mirayhale

mirayhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kendiniz gelinliginizi kiralayin giyin birkac foto cektirin olsun bitsin.hatira kalir kacan kiza bizde davullu zurnali dugun yapmazlar dugun isteyen herseyin zamanini beklerdi derler.

16. 29 Mayıs 2010
  17. gamze87

gamze87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar yüklenmeyin ben annemden biliyorum o da kaçmış ve çok pişman olmuş o da ertesi sabah ama düğünü yapılmış akrabağları gelmemiş onun eziliği olmuş onda bence sen diret düğünün ypılsın ne güzel ailende barışmış. ama düğün yapmıyorsa o evlilikten hayır bekleme sana saygı bekleme bugün eşin saymaz yarın ailesi. yapmıyorsa topla tasını tarağını ailende kabul ediyorsa dön. bak gür telli duvaklı almaya gelir o zaman seni

18. 29 Mayıs 2010
  19. mirayhale

mirayhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kimse kimseye yuklenmiyor. gercekler maalesef acitiyor anliyorum ama bu forumda yuzlerce uye var ve bircogu okuyor bu bolumu iyi yapmissinda diyemeyiz sonuc ortada birden guvenip kacip ailesini uzup simdide bosanmayi dusunuyor hicbirsey cocuk oyuncagi degil.

benim annemde kacmis :nazar:dugunde yapilmamis ama annem ben 15 yasindayken taa yillar once gelinlik giydi foto cektirdi sirf icinde kalmasin diye yaptiginin bedelinide cok fazlasiyla odedi yillarca.

demek istedigim dugun isteyen beklesin .kacmak cozum degil.