GeLinlik hayaliyle uyudum kefenle uyandım...işte bizim masalımız

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve alev858 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : alev858
  1. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3yıl önce tanıdım onu ilk gördgmde gözleri kazınmştı kalbıme etrafndakilere bakmıodu sadace bana bakıodu bana ... ruyalarıma girdi sabah olsada okula gtsem derken buldum kendimi etrafmda okadar insan varken ben onu unutamamştm bi ... ve acı olark kötü bir insan oldunu öğrendim dediler yapma ... o seni üzer o kızları üzer ... kalbıme kabuk bagladım bende unuttum ... snra bi gün bi mail geldi benimle çıkarmsn ? diye kabul etmedim hemen herkes sakın dedi onun kızlarla amacı belli 1 hafta en uzun ilişkisi uzulursun dediler bnde beklettim onu ama Allah kalbıme ole bi girdiki kabul ettim Ve rüya rüya gibiydi herşey o bana aşık olmştu herkes imrenırdi bize
    biz aşk yaşamıoduk sanki farklıydı aramazdaki şey tam 2 yıl 2yıl hiç küsmezmi insan küz uyumazmı hiç ?
    kavga ederdik evet ama hiç küs uyumadık gece olunca kesinlıkle ii geceler sevdığim seni canımdan çok sevıorum msjını çekerdi çekerdim ... yüzük takmştık ailelermzle tanşmıştık onun başka şehrledeki aileleri bile benimle tanşmak istiolardı diyolarmş seni adam eden bu kız kim yaa kim dıolarmş ... ve tam 8 ay önce bir hastalıga yakalandı benim sevdam .. pes etti herşeyden yanındaydm hep hep son 2 ay çok kötü olmştu sevdasına vuruodu ve snra aglayıp özr dılıodu bana vuruodu yaa dudagımn patladığı suratımn kanlar içinde kaldıgını bılıorum ben koluma sigara basmasını biliorum ben sonra özür diliodu aglıodu ailesi dıodu kızım bizede böle napıcaz dıodu ? yanında ol bırakma ölür dıodu dayandım hergun hergun agladım bi yanda hayallerm bıanda hayatm vardı yeşil reçeteli hap kullanıoyordu pskologu annesine demş eger ciddi değillerse ayrılsınlar çok zarar verir ama elinde deil iyileşene kadar ya dayanıcak yada bırakıck demiş dedi bırakamazdım ... o benim kahramanımdı bense onun Allahın gönderdği meleğiydim benim yuzumden hasta olmştu dıodu sen nerden aklımda evlenmek yoktu benim hayatımı ona kuruordm şimdi sen varsn sadace seni diliorum Allahtan peki ben ne verbılcem sana para iş ne verblcem ya sen bunun içn benş bırakrsan diye diye bunalıma soktu kendini .. artık herşeyın sonuna gelmştık ben kendimi kaybetmştim hayat yoktu sanki her sabah bugün ne için ağlıcam acaba die gidiodum okula bana yaptığı baskıya bile katlanıodum ondan başka hayatım yoktu hiç bi arkımla görşmeme izn vermezdi ailemle bıyere gtmeme bile otobuse yalnz ble bındrmezdi herşeyi geç renkli bile giyemezdim ... herşeye eyw dedmde bana vurdu yaa vurdu kocam olucak dedgm insan bana vurdu ... artık karar vermştm gitmek ısterse kal demicektm oyuzden kendimi çektim ... yılbaşını berbar geçrdk ve ertesi gün ayrıldık ... ağlaya ağlaya sana tapıorum die die bitti bizim aşkımız gözlermin içine baka baka sana tapıorum dedi ... sana zarar verıorum dedi bunu bilemezsin sen ağlıosun unutuosn ama senin o göz yaşın hiç aklımdan çıkmıo dedi ve ben kahroluoyrm ... SEN YAŞA DİE BEN ÖLDÜM SENİN İÇİN SENDEN VAZGEÇTM DEDİ ... bu duyguyu bilemezsin yanı başmdayken sana dokunamamak ne demek bılemezsn dedi bnde tamam dedim ... ona itiraz etmemi bekledi ama ben etmedim ve bitti ... snra hergn msj atıı arkadaş olarak konusuorz ama bitti ... hayallermde onunla birlikte bitti ........

ben sadece sevgılmi deil hayallerımı dostumu abimi aşkımı kocamı herşeyimi kaybettm :mafoldumben:

2. 13 Ocak 2010
  3. kardelen44

kardelen44 evli,mutlu,huzurlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yaşadıkların çok zor,ne diyeceğimi bilemedim şimdi..Allah yardımcın olsun canım.

4. 13 Ocak 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    yasadıkların zor ama vicdanlı insanmıssın tebrik ettim seni

6. 13 Ocak 2010
  7. uyuz_esmer21

uyuz_esmer21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ALLAH yardımcınız olsun canım cok uzuldum benım de canımdan cok sevdıgım ugruna ölebılecegım bı sevgılım bı sevdıgım var ALLAHkımseye vermesın boyle acı

8. 16 Ocak 2010
  9. Quixotic

Quixotic Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yarım kalmış bir öykü olmuş bu hastalığı neydi ve şimdi düzeldi mi

10. 25 Şubat 2010
  11. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Yaşadıkların çok zor şeyler,sabrın için aşkına sahip çıktığın için tebrik ediyorum seni.Ama senin hayatında mahvolabilirdi,yol yakınken bitmesi iyidir herhalde.Allah yardımcın olsun

12. 25 Şubat 2010
  13. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, umarım sağlığına biranevvel kavuşur siz kaldığınız yerden devam edersiniz gerçekten çok üzücü mafoldumben

14. 25 Şubat 2010
  15. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm hastaligi ne?
    hastaligi yüzündenmi sana böyle davranip sana vurdu?
    hastaligindan önce var miydi bu sorunlari?
    umarim bi an önce düzelir:KK43:

16. 25 Şubat 2010
  17. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    ya inanır mısınız okurken sonuna kadar gerçekten öldü zannettim.canım sevdiğin insanın senin olmasa da hala nefes aldığını bilmek de tesellidir bi yerde.umarım kendini en kısa zaman da toparlarsın ve her şey çok güzel olur senin için.

18. 16 Mart 2010
  19. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    büyük bi aşk gerçekten.Allah yardımcın olsun.