Gelinlik hazır mı alınmalı, yoksa diktirilmeli mi?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve Ege tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Ege
  1. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    buda zor bir karar.. hazır almak istiyorum çünkü üzerimde nasıl duracağını direk görebilrim ve her çeşidi deneyebilirim diye düşünüyorum. fakat dikim evlerindede tam üzerime göre diktirmek var ve maliyeti daha uygun olur sanırım.. ama ya sonundaki hayal kırıklığı olursa kafamçokkarıştı diktirip içime sinmezse geri dönüşü de yok..

2. 18 Ağustos 2009
  3. Beyondparadise

Beyondparadise Az İnsan Çok Huzur ;) Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    363
    internette bulduğumuz modeller ince belli uzun boylu mankenlerin üzerinde ve çoğu tasrıncısı tarafından özel kumaş kullanılarak dikilmiş özenle arka fon verilmiş photoshoplanmış resimler
    Örneğin birinci resim netten 2 si o modeli beğenip aynısının dikileceğini uman gelin adayından aradaki farka bakarmısın

bi tane daha diktirme faciası sana güzelim pronovias estefania modeli gelinlik ve dikilmiş hali

Bence deneyerek hazır al süpriz olmasın.

4. 18 Ağustos 2009
  5. parisparis

parisparis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bence diktir ama satın alma. kirala. zaten düğün olacaksa ve oynak bi gelinsen gelinlik mahvoluyor. benim gelinlik parçapinçik olmuştu :KK70: ve benden büyük bir tavsiye. gelinliğinizi kendinden sütyenli diktirin. çok rahat ve düzgün duruyor gögüs kısmı.

6. 18 Ağustos 2009
  7. parisparis

parisparis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada cnm gelinliğin yakışmayacağı bir kız yok. zaten gelinliğin dikim aşamasında müdahale edebiliyorsun. zaten ne olursa olsun yakışacaktır.

8. 20 Ağustos 2009
  9. Beyondparadise

Beyondparadise Az İnsan Çok Huzur ;) Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    363
    bence hazırlara bak önce dene giy üstünde gör arkadaşını götür fikir al katalogta beğendiğin bi model üstünde hoş durmayabilir

10. 20 Ağustos 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    beyondparadise ne kadar canlı örnekler vermiş işte evet bencede elinde bi modelle gidiyosun mahvediyorlar alakasız bişey çıkıyr ortaya. hazır alıp gerekiyorsa üzerinde oynamalar yapmak en güzeli.

12. 20 Ağustos 2009
  13. papatya2626

papatya2626 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ıkisininde avantajları ve dezavantajları var bence
    Hazır aldığında değiştirme şansın yok ama risk yok ne görüyosan onu alıyosun
    Diktirdiğinde istediğin şekilde değişiklik yapabiliyosun ama risk ve stres büyük isteidğinizden farklı bişi çıkıp gelebiliyor.
    Ben diktirmek için sipraiş verdim ama korkuyorum istediğim gibi olmassa diye hazır alma şansım yoktu çünkü kapalıyım.Stres yaşamak istemiyosanız gidin deneyin alın derim ben nacizane opuyorumnanaktan

14. 20 Ağustos 2009
  15. burcudemir

burcudemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence de hazır alınmalı. üzerinde duruşunu görmeli modelin fiziğine uygun olup olmadığını mutlaka anlamalısın. diktirdiğim hiçbir şey üzerimde hayal veya tahmin ettiğim gibi durmadığından ben hazır almıştım gelinliğimi.

16. 20 Ağustos 2009
  17. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    niyeyse dikilince o resmine bakıp bakıp işte bu dedğimiz modeller hiç ortya çıkmıyor ,alakasız sıradan gelinlikler çıkıyor.. modaevleri dikeriz tabiiki diyorlar ama sonuç hiç de iç açıcı olmuyor... o yüzden haızr modeller olarak hem tarz olarak hem de model açısından insanın kafasındaki soru işaretlerini kaldırıyor...dikilince öyle mi olacak acaba nasıl olacak her model dikilince olmuyor vs... hazır gelinliği gözümüz görür giyeriz orasına burasına bakarız iyice.. istedğimiz yerleri değişitiririzz en azından en yakışanı o an üzerimizde görürüz...

18. 20 Ağustos 2009
  19. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    benim teee sözlendiğimden beri beğendiğim bi model vardı, modaevinin kendi tasarımı...Allaha şükür satın da alabildik:nazar: sadece üzerime göre 0,5 cm kadar daraltıldı.
    ama beğendiğim bi model olmasaydı ben de diktirmeye cesaret edemezdim, mağazaları didik didik edip yine hazır bi model arardım kendimea.s