gelinlikçi beni resmek kandırdı hakkımı nasıl arayabilirim :(

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve sakine2 tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sakine2
  1. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu gün gelinlik provasına gittim,hatta onlar çağırmadı ben kendim gittim,taa ağustos ayında sparişi vermiştim bana hiç bişey denetmemişlerdi,daha önce giyidiğim ve beğendiğim gelinlik satılmıştı bende aynısını istemiştim,bu gün inatla denemek istedim bana daha tamamlanmadı yarım dediler bende ayrı ayrı denerim dedim,beni orda tam 1 saat oyaladılar,sonra baktılar ben gitmiycem getirdiler gelinliği,aman allahım ne göreğim berbat bir şey,ben bu gelinliği hayatta giyimem dedim,beni kandırmaya çalıştılar,işte daha güzel olsun diye şöyle yaptık böyle yaptık,işin aslı gelinliğin diğeri ile hiç alakası yoktu,katalogtaki gelinliği gösterdim ve ordaki açık ve net ayrımlardan sordum bu gelinliktede gösterin bana diye,tülünden tutun rengine ve kalıbına kadar herşey ayrı,bana dedilerki salı günü yapcaz aynısını,ben bunlara inanmıyorum bence o gelinliği ithal almışlardı ve aynısını yapamıyorlar,ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar yavaş yavaş öderim diye onlara 550 tl ödemede yapmıştım,fatura fln da yok sadece kartlarının arkasına yazıp verdiler senağlama

2. 2 Nisan 2010
  3. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üzgünüm ama yasal yollarla hakkını arıycagın bir yol yok cunku elinde herhangi bir faturan yok canımmm...Baktın gelınlık istedigin gibi olmuyorrr bir şekilde paranı allmaya çalış

4. 2 Nisan 2010
  5. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    offf ya çok mutsuzum,düğünüme 3 hafta kaldı yaptıklarına bak yaa,aslında hakkettim çok iyi niyetli davrandım keşke provalarda acele edip ödemeyi hemen yapmasaydım,bide gelinliğin fiyatı 1800 oysa diktikleri gelinliği görseniz bedava verilse giylmiycek cinsten

6. 2 Nisan 2010
  7. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    parayı iste cnmm hatta nişanlınla git
    senı kandırırlar ama sert cıkınca bişi yapamazlarr bu kadar kolay değil yanii...nişanlınla git hatta babamı fln da gotururdum üstüne yururdum orda rezil ederdim onları
    ne demek ya
    cocuk mu kandırıyorlar :/

8. 2 Nisan 2010
  9. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm başka yerden all
    eğer aynısı olmazsa al başka yerden ve dediğimi yappp
    cok sınırlendım yaa :/

10. 2 Nisan 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bir gelinlik vakası daha ben okuya okuya bayaa bilinçli gittim dikime ilk 50 lira verdim kalanını teslim alınca veririm dedim öylede yaptım tek prova gelmene gerek yok dediler ama 3 defa gidip her ayrıntıyı ayarladım keşke parayı vermemiş olsaydın bırakma bu işin peşini ailenden birileriyle nişanlınla fln git mutlaka sakın yumusak başlı olup söylediklerine tamam deme sakın

12. 2 Nisan 2010
  13. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    al 2 polis git dukkana polisede durumu anlat hiç tanıdığın polis yokmu hiç polisi görünce fatura matura akıllarına gelmez zaten verirler paranı sinir oluyorum su insanlara ya sanki babalarının mazaları ( kazık yiye yiye akıllananlardanım malesef)

14. 2 Nisan 2010
  15. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ya bide insanın en mutlu gününde üzmek hiç umurlarında değil,ben dediğini yapıcam artık nişanlımla kaynımla gidicem oraya,olmadı diğer arkadaşın dediği gibi polis alıp giderim

16. 2 Nisan 2010
  17. roseeda

roseeda kelebeğimi bekliyorum. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    senin adına çok üzüldüm ama bence mutlaka hakkını ara.olmaz öyle şey ne gösterdilerse,ne denettirdilerse onu dikecekler.bence seni biraz masum görmüşlerdir çok uzatmaz olayı demişlerdir.mutlaka ailenden birisiyle,nişanlınla git ve gerekirse müşterilerinin önünde rezil et onları.oldu canım o kadar para alacaklar kafalarına göre iş yapacaklar.:eek:lmaz:tüketici hakkı denilen birşey var.ayrıca sana işlem yapıp ödediğin tutarın bir nüshasını vermeliydiler.bu tür şeyler dikkatsizliğe gelmiyor.paranı al ve gelinliğini daha güvenilir bir yerden al.umarım çözersiniz durumu.:teselli:

18. 2 Nisan 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bak gidince seni kandırmaya calısırlar eminim işte düzeltecez şöyle böyle yapcaz diye paranı al cık 1 haftada gelinlik dikilir acil dersin bi yere diktirirsin parasını verdikten sonra