gelinlikte inci düğme mi bağcık mı?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve sahil_deniz tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sahil_deniz
  1. sahil_deniz

sahil_deniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar tecrübe sahibi olanlardan yardım rica edicem.bugün gelinlik provam vardı gelinliğim straplez gelinlikçim arkası fermuarlı mı inci düğmeli mi yoksa bağcıklı mı olsun dedi kararsız kaldım :uhm:benim daha çok gönlüm düğmeliden yana ama gelinlik düşermi diye endişelerim var.sizce hangisi daha şık ve kullanışlı?

2. 28 Şubat 2009
  3. bahar_1987

bahar_1987 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Düğmeli tavsiye ederim kesinlikle

4. 1 Mart 2009
  5. merral

merral Guest

kızlar bende ilk başta düğmeli istedim.sonradan uzun duvakta zaten düğme görünmeyeceği için vazgeçtim.ama hala kararsızım.zaten gelinlikçim düğmeyi süs amaçlı yapacak yine fermuarlı olacak.üstüde düğmeli.ne yapsam sizce.uzun duvak olacak ona göre fikir verirmisiniz.

6. 1 Mart 2009
  7. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    benim gelinliğimin arkası bağcıklıydı.ince saten kurdeleden çarpraz bağcıkları vardı ve sırt açıklığıda ayarlanmıştı.yani tamamen kapalı değildi.bağcıkların arkasından sırtımda bir miktar görünüyodukaydirigubbakcemile2
    düğünü sonlarına doğru duvağıda çıkarıp atmıştım.şimdi düğün videolarını izleyen herkes sırt modelinin çok hoş göründüğünü söylüyor.
    yani bence bağcıklı.
    düğmeliler artık sıradan oldu.
    bence tabi:nazar:

8. 2 Mart 2009
  9. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende dun verdım gelınlıgımı dıkıme ve bende ıplı ıstıyordum straplez gelınlıgım kayınvalıdem bızım donemlerımızdede yapıolardı dedı bende gelınlıgımın taftasından dugmeler ıstedım ıstersen bıde ole dusun

10. 2 Mart 2009
  11. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    straplezdi benımde.. ve fermuarlıydı.. üst bedenım zaten cok zayıf oldugu için sımsıkı sarmıstı.. guzeldi ama bagcıklıda dugmelıde fermuarlıda senın vucut seklınede baglı.. dugmeı bende duserdı sanırım.. bagcıklınında ıyı ayarlanması gerek dıye dusunuyorum.. ama cokta sık olacagı kanaatındeyım..

12. 3 Mart 2009
  13. merral

merral Guest

kızlar düğmelimi fermuarmı karar veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2009
  14. 3 Mart 2009
  15. merral

merral Guest

o gün duvağı çıkarınca cidden arkadan düğmelide güzel durabilir.klasik bişey olsun istemiyordum zaten.Çok kararsızım çoookkk

16. 4 Mart 2009
  17. Nehir67

Nehir67 Ballı bademim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benimkisi de inci düğmeliydi.Gelinlikçi sorunca birden öyle deyiverdim.Hiç aklıma da gelmemişti daha önce.Modele göre seçilmesi gereken bir şey olsaydı söylerdi zaten size.duvağınızı çıkaracak mısınızki? ben çıkarmadım çok da önemli değildi aslında bence bu.

18. 4 Mart 2009
  19. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım benimkide inci düğmeydi,boynumdaki incilerle çok uyumlu oldu.inci düğme gözede hoş geliyor bence.ipte problem yaşayabilirsin,seni giydirecek kişinin iyi ve düzgün sıkması gerekir,ayrıca benim gelinliğim straptezdi ve hiç düşmedi.