gelme yüreğimin üstüne bu kadar!!

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve oslemm tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  7 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : oslemm
 1. oslemm

  oslemm Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Mart 2007
  Mesajlar:
  242
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Canımı acıtıyor ağırlığın..Taşıyamıyo rum sensizliği,sensizlikte seni sevmeyi..Ağır geliyor sevgin..Eziliyorum altında..Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Attığım her adımda, önümde uçurumlar,gözümü her kapattığımda sensizliğin kabusu..Ve her yeni günde ayrılığın acısı..
  Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar...
  Sevgin acı veriyor...
  Anlamıyor musun?
  Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana... Olmuyor...Yapamıyorum…
  Kaçtıkça sana ait olanlardan, bir bakıyorum boğulmuşum yine sevginin içinde ve ağırlığını daha çok hissediyorum küçücük yüreğimin üstü ne.Nefes almak bile zor geliyor artık bana.
  Gelme dedim ya bu kadar yüreğimin üstüne..!
  Bitiyorum yavaş yavaş …
  Gelme, gelme.
  Hissediyor musun acaba bendeki bu yürek ağırlığını. Neden hep unutmak istedikçe karşıma çıkıyorsun ki? Neden ağırlığın hiç hafiflemiyor? Neden ben sensiz yaşamayı başaramıyorum? Ve Neden bunları sana söyle yemiyorum? Çek artık sevgini yüreğimden ağır diyorum, çok ağır
  Anlamazsın ki sen bunları. Sen gerçek sevgiyi yaşadın mı hiç? Bir yürekteki, diğer bir yüreğin ne demek olduğunu bilir misin? Hiç benim yüreğimden görmek istedin mi kendini?
  Bak! Geldin yine yüreğimin üstüne olanca ağırlığınla, nefes alamıyorum. Kalbim çarptıkça daha da ağırlaşıyorsun ve ben her çarpışta, bir kez daha sessizce bitiyorum.
  Ve sana sesleniyorum, gelme, gelme
  GELME!!!!!Yâda beni boş ver, sen tüm ağırlığınla gelmeye devam et, ağırlığını hiç çekme yüreğimden.
  Hep orda kal...