Gelmeyen bebeğimize mektuplar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Selam arkadaslar ben 6 yıllık evlıyım en cok özlemım anne olmak ama malesef rabbım suanda buna musade etmıyor daha zamanı oldugunu gosterıyor .Arkadaslar bazen olmayan bebgımızle ılgılı o varmıs gıbı hayaller kurarız ne bılım ıste onunla konusuruz onunla oynarız hatta bakkala ekmek bıle almaya yollarız .Bu sayfayı sızlerınde hayallerını paylasmak ıcın acıyorum.Belkı duygulanıcaz belkı aglıcaz ama bızlerde bırgun anne olucagız :nazar:RABBIM HEPIMIZE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN

2. 7 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

slm bebegım senı oyle cok ozledım kı gelsende bır ance sana doya doya sarılsam koklasam opsem hadı gel be bebegım benı artık bekletme lutfennnnnnnnnn:KK46:senağlama

4. 7 Ağustos 2009
  5. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    casperım topicin hayırlı olsun canımm...opuyorumnanaktan

6. 7 Ağustos 2009
  7. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Merhaba meleğim..
    sana meleğim diyorum çünkü sen şu an sadece hayallerimdesin..
    bana gelmeni,hayalini değilde varlığını hissetmeyi istiyorum artık..
    sana karşı içimde çok büyük bir özlem var meleğim.
    gelişin hüzünlerimin sonu,
    mutluluğumun başlangıcı olacak..
    o kadar merak ediyorum ki
    bana mı yoksa babanamı benzeyeceksin?
    gözlerin,kaşların,saçların,huyun hangimize benzeyecek...
    seni beklemekten hiç vazgeçmedim,
    vazgeçmeyeceğimde!
    sen daima
    yüreğimde;
    özlemimde
    ve
    içimde olacaksın...
    seni büyük özlemle bekleyen annen....

8. 7 Ağustos 2009
  9. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım güzel bir konu açmışsın,senin ve makberin yazdıklarını okuyunca gerçekten çok duygulandım ne diyebilirim bende sizlerle aynı duyguları yaşıyorum,sizi çok iyi anlıyorum .Bende 6 yıldır bebek istiyorum hemde evlendiğim ilk günden beri ama nedense birşeyi çok isteyince olmuyor galiba artık o kadar doluyumki bu konuda beni en iyi sizler anlarsınız kimseyle paylaşmıyorum geçen 6 yılda hiç bir an hiç bir zaman aklımdan çıkmıyor bilinç altıma yerleşmiş artık, bazen dilim sabret desede içim durmuyor,çok üzülüyorum rüyalarımda görüyorum hep olacağını ümit ediyorum sürekli çocuk yokmu diyenlerin sorusuna kızmıyorum iyi niyetli olabilirler ama içim çok acıyor devamlı bu sorulardan bıktım artık umarım rabbim tüm isteyenlere burdaki arkadaşlarıma ve banada inşallah kısa zamanda verir gönlümüzün muradını sonuçta Allahın hazinesinde çok...

10. 7 Ağustos 2009
  11. angel_34

angel_34 Guest

merhabalar ben de 6 senedir bebek özlemi çekiyorum bu sayfa çok güzel olmuş ellerine sağlık caspercım artık ben de bebişimi özlediğimde buraya gelip ona seslenicem hepimiz için hayırlısı olsun canlarımopuyorumnanaktan:Saruboceq:

12. 7 Ağustos 2009
  13. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Minik güneşimiz gel artık evimize güneşimiz doğsun.Sesinle uyanmak,kokunla nefes almak,varlığını yaşamak istiyoruz artık...Yeter beklettiğin nazlı meleğim gel de hasretimiz sona ersin.Sensiz ben yarımım.Hayalimdesin beklemekten yoruldum sen yeterki gel...bekletme bebeğim :KK46:senağlama:ecrin_bebek:

14. 7 Ağustos 2009
  15. EU2

EU2 Guest

sevgılı arkadaslar hepınıze cok tesekkur ederım benı yanlız bırakmadıgınız ıcın dılerım allahtan en kısa zamanda hepımız bu guzel duyguyu tadarız

16. 7 Ağustos 2009
  17. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    bebeğim gel artık evimize neşe gelsin ses gelsin....gel de anneciğim tam bir aile olalım....inşllh bizi çok bekletmezsin meleğim...her gün Allah ıma dua ediyorum seni bize göndersin diye.... gel anneciğim gel artık bitsin bu hasret.....seni çok özledik...

18. 7 Ağustos 2009
  19. benimo

benimo Guest

vallahi yarım sattir nerden baslayacagımı düşünüyorum sayfayı açmış...
    inanırmısınız nefes alamıyorum bogum boğum oldu kelimeler mafoldumben