gen art hakında

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulsumgokturk tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gulsumgokturk
  1. gulsumgokturk

gulsumgokturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben yeni uye oldum 2. denemem alman hastanesinde ve 3 denemem memorialda denedim olmadı
    simdi ise gen artdenemek istiyrum hakında bilgisi olan varsa bana bilgi gonderebilirmi tesekurler.

2. 4 Mayıs 2009
  3. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben şuanda orda tedawi görüyorum.iyi bir yer memnunum.daha yumurtalarım toplanmadı ..daha fazla bilgi vermem için çok erken:)inşallah son denemen olur ve yüzün güler.

4. 4 Mayıs 2009
  5. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de başladım tedaviye...ılk denemem olacak....

6. 4 Mayıs 2009
  7. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    feraye canım sizin sebep ne tüp bebek için bide doktorunuz kim benimki aysun hanım

8. 4 Mayıs 2009
  9. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ikinci tedavimi Genartta oldum,kimyasal gebelik oldu ama çok memnun kaldım.Bir kere parasal anlamda sömürülmediğin bir yer,sana insan gibi davranıyorlar.Benim doktorum Aysun Baltacıydı.Tam 3. tüp bebeği deneyecektimki kendiliğinden hamiş kaldım.Şimdi 4 aylık hamileyim,darısı tüm isteyenlere ve ben şiddetle Genartı öneriyorum...

10. 4 Mayıs 2009
  11. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgidolu merhaba...Oligospermi sebeb....Dr Aysun Hanım...Yarın lucrin başlayacağım...SEN?

12. 4 Mayıs 2009
  13. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Simaysi merhaba...Bana lucrin nasıl yapılıyor, nasıl enjektöre çekiliyor anlatır mısın? Normalde enjeksiyon, aşı ve insülin yaparım ama söz konusu kendim olunca heyecan yaptım...

14. 4 Mayıs 2009
  15. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar işinize karışmak gibi olmasın ama lütfen normalde deneyin.Bizim hem sayımız,hem hareketliliğimiz çok azdı,üstelik morfolojide bozuktu ama ben 3. tüp bebek için Aysun hanımdan randevu almışken adet olamadım ve bir mucize oldu,bir tanede olsa demekki yetebiliyormuş...

16. 4 Mayıs 2009
  17. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hatırladığım kadarıyla toz ve sıvıyı karıştırıyorsun ama sana doktor tarafından hergün verilen bir dozaj olmalı...Hepsini vurulmuyorsun.Örneğin ben bir şişe lucrini uzun zaman az miktarlarla vuruldum.Bazen Aysun hanım kontrol edip dozaj ayarlaması yapıyordu.Ben karnımdan oldum.Eşim yaptı.Dik açıyla batırıyorsun.Karın deliğinden iki parmak sağa yada sola yapardık.Ama sen en sağlıklısı Aysun hanıma yada hemşirelere sor.Zaten sana ilaç protokolünü detaylı olarak anlatırlar.Anlamazsan yine sor.Çok içten davranıyorlar.

18. 4 Mayıs 2009
  19. babyhome

babyhome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar bizde genartta aysun hanımla bir ön görüşme yaptık bizde çok iyi bir izlenim bıraktı tedavi için önce doğum kont. hapı ve sonra lucrinle başlayacağız dedi doğum kont hapı kulanmak şartmı bilen varmı eğer doğum kontrol hapı kullnmak şart değilse bu ay 14 mayısta başlayacağım insallah allah hepimize çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip eder