Gen yata evlilik..kzlar yorumlarnz yazn ltfen

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve OVERnight tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben 89 doğumluyum(20) erkek arkadaşımsa 27 yaşında ve seneye okuldan mezun olucak benimse bitirmek için daha 2 senem var,ve o evlenmek istediğini dile getiriyor..bense benim için daha çok erken oldugunu söylüyorum ,o da sürekli nedenini soruyor ne gibi bi zararı olabilecegini soruyor..sizce hangimiz haklıyız ne yönlerden hangimizi savunuyosunuzfisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2010
  2. 29 Temmuz 2009
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sen haklısın, çünkü evlilik sorumluluk gerektiren birşey, öğrenciyken altından kalkılması biraz zor olur. Birde hamile filan kalsan o zaman okulamı gideceksin, mide bulantılarıyla falanmı uğraşacaksın ? :uhm: Aceliniz ne? herşeyi hazır olduğunuzda sindirerek yaşayın, sonra sorunlar arasında boğulmaktan en güzel günlerinizi yaşayacağınız yerde mutsuz olursunuz.

4. 29 Temmuz 2009
  5. su35

su35 bir varmış bir yokmuş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle sen haklısın..sakın erkenden evlenme meslegini eline almalısın bence okul bitmeli yani..
    hiçbirşey şimdiki gibi olmuyor canm malesef hayat şartları sizi nereye sürükler bilemzsin..zaten kaderde evlilik vards bir süre sonrada olur zaten eninde sonunda evlenirsiniz ..
    ona seni anlamasını söle
    herkez gibi kaygılarından bahset seni seviyorsa anlayacaktır muhakkak!!

6. 29 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

KESINLIKE önce okulunu bıtır canım evlılık başlı başına zor .bide okul .hem yaşındaha çokkusuk yaşını doya doya yasa canım evelnınce ister istemz buyumk zorunda kalıyosun çünkü.
    bende 19yaşımda evlendım ve 4yıllıkevlıyımve su 4yıla su kucuk yaşıma oyle coksey sıgdırdımkı yoruldum artıkama yaşımoldun olsaydı belkı daha kolayolurdu kabullenmek.
    bide aklında evlılık knusunda ufak bı acaba erkenmı sorusu varsa evlenme cunku bu soruyla bı evlılıge adım atmak çöok zor

8. 29 Temmuz 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    peki sen hemen evlenmek istiyor musun aslinda okul gibi bir sorun olmasa arada?

10. 29 Temmuz 2009
  11. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    .....

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  12. 29 Temmuz 2009
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Güzel hayaller, ama evlilik sadece bunlardan ibaret değil, maddi- manevi hazır olmak, kimseden yardım almadan geçinebilmek ve daha bir çok şey...Önce okulunu hallet canım, evliliğinizi en güzel şekilde yaparsınız inşallah.

14. 29 Temmuz 2009
  15. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    .......

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  16. 29 Temmuz 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    senin okulundan bahsettim ben.

18. 29 Temmuz 2009
  19. damlasu22

damlasu22 İpek kızım benim,küçük kuzum.. Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    o hayata senden biraz geç atılmış şu durumda canım,27 yaşında yeni mezun oldu diyosun.sen şimdi 20 yaşındasın,seninki olması gerektiği gibi.22 yaşında üniversiteden mezun olucaksın inşallah!bende yeni mezun oldum,yani senin gibi bekarım:kedi:sevgilin belkide kendi kendine artık 27 yaşındayım,hazır hayatımın aşkınıda buldum,mezunda oldum,evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyodur.ama sana bencillik etmemeli bence.sen mezun olana kadar o ancak bir iş bulup,düzenini oturtacak.mezun olur olmaz pat diye iyi bi işte bulamıyosun malesef.her şey zaman istyor.sen mantıklı yaklaşıyosun bu duruma,iyi de yapıyosun.evlenirsen okulla nasıl birarada gidecek?çok zor.annem banada 'aman ne var,hem oku,yüksek lisans yap,hemde evlen' derdi,ama mümkün değil.ikisinden birini seçmek gerek.seni gerçekten seviyorki evlenmeyi düşünüyor,2 sene daha bekler bence.hem o arada o da çalışır,para biriktirir biraz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.