Genart da tedavi olan var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve selcen tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : selcen
  1. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bEN TEDAVİME GENART DA BAŞLADIM. ORADA TEDAVİ OLANLAR BANA GÖRÜŞÜNÜ YAZABİLİRMİ

2. 18 Aralık 2008
  3. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba selcen bende senin gibi takip ediyorum,2.micro ya gircem araştırma safhasındayım,sende izlenimlerini paylaşırmısın?gittin herhalde?...micro da uyguladıkları tekniklerden haberdar mısın?....inş hayırlı olur,,,sevgiler

4. 18 Aralık 2008
  5. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar tüp bebek başlığının altında tüp bebek merkezleri diye bir başlık daha var.oraya bakarsanız yorumları okuyabilirsiniz...

6. 18 Aralık 2008
  7. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben genartta yeni tedavi olanlardandım benim sonucum neğatif ama yaptırırsam yine orasını düşünüyorum çünkü ilk tedavilerimi anatolyada yaptırdım resmen yumurta topladıktan sonra ağrıdan sızıdan ağlayarak yatağı tırmalıyordum uyandığımda. ama genartta yumurtam toplandı artı yürüyerek eve gittim hatta yolda yemek bile yedim anatolyada yemek şöyle dursun 3 gün transfere kadar gözüm açılmıyordu ağrıdan bu yüzdende hep stresli geçti tedavim ama genartta çok sakin ve nasıl geçtiğini anlamadım hatta eşim bile şaşırdı halime o yüzdende çok ümitliydik ama kısmet olmadı.soracak sorum olsa rahat rahat sordum kafamda hiç soru işareti kalmadı çok tatlı bir ekipti aysun hanımla çalışanı.

8. 19 Aralık 2008
  9. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben gen-art ta iki kez mikro yaptırdım. İlgi süperdir, Aysun hanım çok ilgili, sıcak bir doktordur. Ama bir tane gebe duysam, 10 tane sonuç alamayan duyuyorum..

10. 19 Aralık 2008
  11. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende genartta 2. tüp bebek denememi gerçekleştirdim. çok sıcak bir yer sarp hoca çok başarılı bir doktor. hala test için bekliyıorum 24.ünde testim var ama sonuç olumsuzda olsa yeniden genartta tedavi olurum...

12. 20 Ocak 2009
  13. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    genartta tedavi olan yokmu

14. 20 Ocak 2009
  15. ozlem33

ozlem33 Guest

herkese merhaba

uzun zamandır foruma giremiyordum kızlar. ben de bir genart gebesiyim. evet su an 2 aylık gebeyim herşey cok guzel gidiyor. kasım 2008 de transferim genartta yapıldı. burada sık sık oradaki tecrübelerimden bahsetmiştim ama işlem sonrası buraya girmeye hiç fırsatım olmadı. daha sonucum belli olmadan once sonucum negatif bile olsa genarta gelecegim diyordum. cunku herseyden ve herkesten cok memnun kaldım. onceki kötü tecrübelerimden ve yakın arkadaşlarımın diğer merkezlerdeki kötü deneyimlerini cok cok iyi bildiğimden bu konularin gerçekten piri oldum cıktım kızlar. bana soracaklarınız olursa cekinmeyin su an 2 tane arkadaşım aktif genartta tedavi goruyor. biri SSK lı birininki karşılamadığı için özel yaptırıyor. ben şanslıydım ve SSK lıydım cok uygun oldu fiyatlari. paragöz bir merkez olmamaları, her konuda ilgili ve sevecen yaklaşımları, doktorumu bir telefon uzaklığında yanıbaşımda hissetmem benim için çok önemliydi. Genarta şu sıralar gebe takibi için gidip geliyorum SSK anlaşmalı doğum merkezleri de var. İnşallah bu vakitten sonra gebeliğimde bir sıkıntı çıkmaz darısı hepinizin başına kızlar...

16. 27 Şubat 2009
  17. ozlemozel

ozlemozel Guest

sevgili selcen gezdiğin merkezlerle kıyaslaman yeterlidir benim tedavim bitmek üzere birkaç günüm kaldı bukadar ilgi alaka başka bir merkezde bulmak zor hergün hocamı gördüm. buraya üye yüzbinlerce kadına sorun hiç birisi hocasını doğru dürüst görmemiştir. burada her istediğinde hocanla görüşüyorsun ve moralini bozacak en ufak bir şey olmuyor. içeri girer girmez hoşgeldiniz nasılsınız hemen hocamla görüştürelim gibi insanı onura eden bir karşılama var. embriyolog arkadaşlarla her istediğin zaman görüşebilirsiniz.... bunlar ayrıcalık ben kendine en büyük diyen bir merkeze gittim tüm hemşirelerle dost oldum hocalar olmayınca hemşireler telefonla takip ediyorlar ne güzel değilmi..........

18. 27 Şubat 2009
  19. reyyane

reyyane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de genart ta tedavi gördüm.herkese tavsiye ederim.çok şükür hamileyim