Genart Merkezde bilgisi olan ((SSK))

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar..
    genart web sitesinde 300-400 TL gibi tüb bebek fiyatları okudum ( Sağlık Güvencesi ile ) sizce bu rakamlar doğru olabilirmi veya bu imkanlardan faydalanna arkadaşlar varmı ? bilgi verirlerse sevinirim .. tekrar teşekkürler:KK46:

2. 13 Ocak 2009
  3. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Genartta gidiyorum. Ama özel olarak yaptıracağım

4. 13 Ocak 2009
  5. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım doğrudur eğer şartların rapor çıkarmak için uygunsa Gen-art 400 ytl fark ile yapıyor. Ben iki kez Gen-art ta ücretli yaptırdım. İkisi de tutmadı

6. 13 Ocak 2009
  7. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Neden tutumadı. Bunun için test yapıldımı

8. 14 Ocak 2009
  9. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    orada yapılmadı canım. sadece ilkinden sonra ikinci de genetik test yapalım dediler. yaptılar ama yine tutmadı. İkincide de tutmadığın da gittik volkan bey sizin için yapılacak başka birşey aklım gelmiyor dedi. Şimde Hakan Şatıroğluna gidiyoruz. Kandan genetik testler, immuniolojik testler gibi pek çok tahlil yaptırdı. Ayrıca beni histereskopiye aldı. Rahmimin şekline değiştirdi daha kolay tutunsun diye. bakalım üçüncü martta

10. 17 Şubat 2009
  11. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

BİLGİ İÇİN:
    Türkiye’de doğan ve büyüyen, Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atan Prof.Dr. Kutluk OKTAY, ABD’de birçok dergi ve kuruluş tarafından defalarca Amerika'nın en iyi doktorları arasında gösterilmiştir. Prof.Dr. Kutluk OKTAY, erken menopoza giren ve yumurtlama yeteneğini yitirmiş kadınlara yaptığı başarılı yumurta nakli ile adını ilk kez tüm dünyaya duyurmuştur.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1988 yılında gittiği ABD'de çalışmalarını sürdüren ve uzun süre New York'taki Cornell Üniversitesi Presbytarian Hastanesi Kısırlık Tedavisi ve Üreme Merkezi'nde görev yapan Prof. Dr. Oktay, dünyadaki teknolojik gelişmelerin Türkiye’ye de taşınması gerektiğine inanmaktadır. Prof. Dr. Kutluk Oktay Türkiye’de ilk defa Minimal Stimulasyon protokolü ile enjeksiyon gerektirmeyen yeni bir tüp bebek uygulaması üzerindeki çalışmalarını sürdürmektedir.

12. 20 Şubat 2009
  13. ozlemozel

ozlemozel Guest

özlemciğim ben kutluk beye istanbulda muayene oldum yanlış hatırlamıyorsam muayenesine 500$ verdik bundan 4/5 yıl önce şimdi kaçlira acaba, bize almanyada doktor olan arkadaşımız önermişti amerikada ve avrupada çok sevilen ve sayılan bir hekim diye şimdide gitmek isterim gerçekten işini çok iyi biliyor havası var doktor beyde bana erken menopoz teşhisi koymuşlardı baktı ve gülerek arkadaşlar üfürmüşler dedi 3 ilaç verdi 2/3 aya kadar normale döner dedi ve gerçektende normale döndü. benim aylarca uykum kaçmıştı ama gelin görünki kutluk oktay yazdığı ilaçlarla normale getirdi şimdi tüp bebek tedavisine başladım gidip görüşmekte fayda var.............

14. 20 Şubat 2009
  15. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

cnm bende genartta yaptırdım tüp bebeği, rapor çıkarıyorsun tüp bebek raporu. sonra 400 +400 tl ödeme yapıyorsun. 2. 400 tl katılım payıymış. başka bir ücret almıyorlar. birde başlangıçta muayene ücreti var. 150 tlydi yanlış hatırlamıyorsam.

16. 23 Şubat 2009
  17. guldali

guldali Guest

canım bende internet sitesinde gördüm gittim 4 denemem olduğu için şartlarım tutmuyormuş daha önce ki üçünde de özel ücreti ödedim ama ilaç almıştım o tüp bebekten sayılmış yararlanamadım. ama eğer yararlansaydım 800 lira alacaklarmış. çok ilgililer ilk muayeneden ücret almadılar........

18. 24 Şubat 2009
  19. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

merhaba arkadaşım ben genartta gebe kalanlardanım sana şöyle bir tavsiyem olabilir tüm merkezleri ziyaret et en son genarta git farkı göreceksin. benim hocam dünyada birinci diyenimi, kesin burada gebe kalırsın diyenimi, fark 400 katılık 400 konsultasyon 400 ıvır 400 zıvır 400 senin hesabın 4000 lira tutar diyenlerimi arasın........... herkes akıllı bizler akılsız muamelesi yapıyorlar tüm merkezlerde ssk ile anlaşması olan merkezler mecburen ssk bağkur memura 400 fark ve 400 katkı payı almak zorundaymışlar ama kimse uymuyor dayıları sağolsun biz ugandadan geldik zaten böyle bir problemimiz olmadığı için.... her neyse genarttaki farkı göreceksin... önce doktorla ücretsiz görüştürüyorlar sonra fiyat bilgisi veriyorlar şartlarını soruyorlar ben gebe kaldım umarım bu dertle uğraşan herkese verir tanrım.........