genart tüp bebek merkezi olumlu olumsuz görüşler lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve umudaMerhaba tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : umudaMerhaba
  1. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bizimde sorunumuz erkek interfilitesi ankaraya gittik genartı daha önce duyduğum için oraya gittik ve olumlu geldi eğer kesinleştirirsem mayısta başlıcaz tedaviye sizlerden ricam bana tecrüblerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim tşk

2. 25 Nisan 2009
  3. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben de genartta 1 aşılama yaptırdım sebebi açıklanamayan bizimki olumsuzz sonuçlandı ama doktorumun ilgisinden çok memnun kaldım üstelik tüp için gittiğim halde ısrarla aşılama denedi.uğraşmayıp tüp de yapabilirdi para düşünseydi.dr.um aysun hanım.dürüstlüğüne ve insaniyetine çok güveniyorum.bu yaz inşallah tüp için gitcem bekliyorum sabırla..

4. 26 Nisan 2009
  5. umudaMerhaba

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah arkadaşım allah yardımcın olsun

6. 26 Nisan 2009
  7. ozlem33

ozlem33 Guest

ben genartta gebe kalanlardanım. halen de oraya gidiyorum takibim için. doktorlardan, tüm personelden danışmanlardan ve hemşirelerden cok memnunum. hepsi çok ilgililer cok sevecenler. darısı hepinizin başına kızlar ben genarttan memnun kalacağınızı düşünüyorum, elbette bu işin malesef garantisi yok ama en azında acaba doğru yerdemiyim diye bir soru işareti olmadan tedaviye başlamak bile yolun yarısı insanı psikolojikman hazırlıyor. ve bu dönemde psikolojinin başarıya etkisinin yüksek oldugunu doktorlar bile söylüyor...

8. 27 Nisan 2009
  9. umudaMerhaba

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    özlemciğim bebeğin hayırlıolsun sizin sebep neydi dettyyalı anlatırmısın

10. 27 Nisan 2009
  11. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Bende 2 kez Ankara Tıp Fakültesinde denedim ve negatif sonuç aldım.3.denememi özel bir merkezde yaptıracam ancak bir türlü karar veremedim arkadaşlar.Aklımda olan merkezler çoğu kişilerce önerilmemiş o yüzden kafama takıldı merkez seçimi.Yaptırmış olduğum fakültede hamile kalıp çocuk sahibi olan kişide çok arkadaşlar.Sonuçda herşey allahtan gelen birşey ancak özel merkezlerde en başda ilgi çok,sıra bekleme vb.. işlemler yok.Sizinde önerilerinizi bekliyorum.

12. 27 Nisan 2009
  13. umudaMerhaba

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben anatolyaya görüşmeye gittim çok paracı bşir merkez geldi bana bide güven vermediler bana genarta gittim memmun kaldım şuan başlamak üzereyim

14. 27 Nisan 2009
  15. zahidemm

zahidemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım nasılsınız arkadaşlar bende genarttayım sevgidolu arkadaşımız biliyor daha önce konuşmuştuk inşallah bizde güzel sonuçlar alırız özlem arkadaşımız gibi bende çok memnunum genarttan inşallah ordada karşılaşırız

16. 27 Nisan 2009
  17. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bende genarta başlamayı düşünüyorum. fikirleriniz benim içinde çok önemli mayıs sonu haziran başı gibi belkide orda karşılaşırız :)
    bizde henüz tüp mü yoksa aşılama mı karar veremedeik dr. fikrine göre karar verelim diyoruz bakalım kısmet. benim teşhisim hipo hipo...

18. 27 Nisan 2009
  19. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    genartlılar çoğalıyor:)ben bugün 4. iğnemi vurundum.arkadaşlar birbirimize dua edelim...zahidem senin doktorun kim?tedavinin hangi aşamasındasın?sewgidolu meldir hadi regl olun da biran önce başlayın sizde artık.:)