Genart

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Bonadea tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Genart'ta tedavi olan kimse var mı aramızda? Merkezle ilgili olumlu olumsuz görüş belirtiresiniz sevinirim. Bu yaz ortalarında 3.micro için Ankara'da bir merkez arıyoruz. Hocaların birebir ilgilendiği ve özellikle labaratuvarı çok iyi olan bir merkez olmalı.. Anatolia dediler ama orada da tıpkı Bahçeci kliniği gibi hocayı sadece ilk görüşmede görebiliyormuşuz

Son düzenleme: 1 Mayıs 2008
  2. 1 Mayıs 2008
  3. Gamze Yxixlmaz

Gamze Yxixlmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    genartta oldum ben ilkini hocası kimdir bilemiyorum ama tanıdığım bir sarp bey vardı benim kendi doktorum artı sarp bey girmişti transferime kendi doktorum orda olmasını istemişti ama sonuç hüsran oldu ama sizinkide böyle olcak diye bir sebep yok sarp beyin methini çok duydum iyi olduğunu söylüyorlar çatlatma iğnesinden önce bir kez beni muyene etmişti birde topla işlemimi o yaptı transferimde bulundu bildiğim budur umarım yardımcı olmuşumdur

4. 1 Mayıs 2008
  5. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bonedea canım neredesin sen, kaç gündür göremiyorum seni, bitkisel danışmanımız gibisin, ya ben senin tedavini aşılama zannediyordum, 3. microyu duyunca şaşırdım, valla beni bekle derim, Anatolıaya bir kez daha gideyim bakalım, İstanbula gidersen Alman hastanesini araştır derim

6. 1 Mayıs 2008
  7. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ayşenur'cuğum buralardayım canım. Hergün takip ediyorum forumu aslında ama aynı sayfalarda sanırım pek karşılaşamadık. 3.micro diyorum ama aslında ilk 2 denemede yumurta sayısı 2-3'te kalınca doktorumuz aşılama tavsiye etti. Bu sefer bu bitkisellerden çok umutluyum, ancak nerede yaptıracağımıza karar veremedik bir türlü :)

8. 1 Mayıs 2008
  9. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Haydi hayırlısı , ne zaman düşünüyorsunuz?bir de yaşın küçük galiba , iyi yumurtlarız hepimiz bu sefer inşallah,AMİNNNNNNNNNNN

10. 1 Mayıs 2008
  11. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Dileklerine katılıyorum canım. Temmuz ortalarında düşünüyoruz inşallah. Yaşım 28 canım. Siz ne zaman ve nerede yaptıracaksınız?

12. 2 Mayıs 2008
  13. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bonadea inşallah olumlu sonuçlar alırsınız bitkisel dediğin şeyleri anlatırsan sevinirim

14. 2 Mayıs 2008
  15. Gamze Yxixlmaz

Gamze Yxixlmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bonadea bizede bu bitkilerden biraz bahsedermisin. Doktorun gen arttamı ? bilgi verirmisin?

16. 2 Mayıs 2008
  17. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bonedeacığım mayısta gideceğiz Ankara Anatolıa, hastalanmayı bekliyorum hayırlısı ile, ama temmuzda tedavi olmuyor galiba dr.lar ağustosta tatile çıktıkları için temmuzda tedavi başlamıyor, bilgiğim kadarıyla
    Orkide ve gamze bende bazı bitkiler kullanıyorum inşallah fayda gördüğünda sizlere yazarım, bunların bazısını bonedea dan öğrenmiştirm

18. 2 Mayıs 2008
  19. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim doktorum Gazi Eurofertil'den Doç Dr. Ruşen Atmaca. Doktorumuzdan çok memmunuz ancak labaratuvar' hakkında bazı olumsuzluklar duyduğumuz için acaba Ankara'ya gitsek mi diye düşünüyoruz. Gelelim bitkisellere...Benim kullandıklarım;
    1. DHEA (günde 3 adet)
    2. Cemre Vitex(hayıt)
    3. L-arginine (solgar) (günde 1 tane)

bunlardan hayıt ve L'arginine'i doktorum onayladı ancak DHEA hakkında net birşey söylemeyemedi.

Eşim için ise;
    1. Cemre Tribulus (Demir dikeni)
    2. L-arginine
    3. E vitamini takviyesi (günlük 400 ui)
    4. Fındık fıstık :)
    5. Keçiboynuzu pekmezi
    6. Keçiboynuzu kürü
    7. Öğütülmüş keçiboynuzu (süte karıştıyoruz) kullanıyoruz.
    Geçen yıl keçboynuzu kürü ve e vitamini kullanmıştı ve bunların faydasını görmüştük. Bu yıl bırakınca değerler yeniden düştü.

Ayşeciğim tedavin şimdiden hayırlı olsun Anatolia ile ilgili yorumlarını tedavi sürecinde umarım bizimle paylaşırsın. Canım ayrıca iyi hatırlattın tatil olayını ama karı-koca eğitimci olduğumuz için şehirdışı için mecburen temmuz ağustosu düşünmek zorunda kalıyoruz. Temmuz'da tatile çıkmayacak bir doktor bulmak lazım bu durumda.

Son düzenleme: 2 Mayıs 2008