Genç yaşta dul kalmak!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Naz83 tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Naz83
  1. Naz83

Naz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    25 yaşdında dul kalmak hayatın en büyük acılarından biriymiş. allah kimse ye yaşatmasın:':-)1no2::1no2:

2. 18 Ağustos 2008
  3. Allah kimseye daha büyük acı vermesin hele de ölüm acısını arkadasım...nasipse napabilirsin belki de çok mutlu bir evlilik var yazgında bilemezsin ki bazen çok büyük felaketler cok güzel şeylere vesile olabiliyor...inş.üstesinden gelirsin.

4. 18 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ay canım yaa çok üzüldümm anlatmak istermisin nooldu nasıl oldu... yaranı deşmek istemem ama rahatlarsın belki bi nebze... ya allahımm kıyamam sana allah sabır versin canım yaa

6. 18 Ağustos 2008
  7. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım öyle düşünme ben takip ediyordum yazılarını biliyorum durumu demekki kısmet böyleymiş zaten bu şekilde olacağını bilinse birçok hata yapılmazdı ama oldu artık demekki bunu yaşaman gerekiyormuş olmuş üzülme umarım çok mutlu günler seni bekliyordur. :Saruboceq:

8. 18 Ağustos 2008
  9. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah senin gönlüne göre versin yüreğindekin versin ama yaşıyoruz işte bazı acıları çekmemiz gerekiyor Allah sonunu hayır etsin.

10. 18 Ağustos 2008
  11. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    evet yazılarının en başında boşanmakdan söz ediyordun
    demek birileri seni yüz üstü bıraktı
    ben allaha havale ediyorum bakalım onuda birileri yarı yolda bıracakmı
    bu dünyada da öbür dünyada da kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz diyorum
    rabbim büyüktür adaletlidir
    merak etme o da çok büyük acılar çekecek

12. 18 Ağustos 2008
  13. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Canım çok üzüdüm.Ama güçlü olmaya çalış.Bak ailen yanında.Destek oluyor sana.Annen baban sağ.Şükret lütfen.Arkasında kimsesi olmadığı için çok şeye katlanan gidecek yeri olmayan bir çok kadın var.Hayat bitmiş değil, devam ediyor.Tabi ki yaşadıklarını bir tek sen bilirsin dışarıdan ne desek boş ama güçlü olmaya çalış.Hayat sana pek çok güzellikleri getirecektir.Ailene sarıl canım.a.s.

14. 18 Ağustos 2008
  15. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    öyle düşünme canım bence. bak benim 2 arkadaşım boşandı eşinden. severek evlendiler. biri 5 yıl katlandı ayrıldı. şimdi toparlandı. diğeri 2 yıl sonra ayrıldı. ailelerinin yanındalar. ikisi de çok iyi. işleri var çalışıyorlar. kimse dul demez onlara. sen de gençsin kendine dul deme tatlım. toparlan ve hayata sımsıkı sarıl. seni haketmeyen için üzülme. ailenle güzel günler yaşa inşallah! a.s.

16. 18 Ağustos 2008
  17. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah kımselere yasatmasın canım benım
    ama emın ol suda bır gercekkı yurumeyen bır evlılıkte mutsuz bır hayat surup cocukların daha kotu olması ve en onemlısı senın gerıye donup baktıgında bosa gecmıs bır yasantı yasadıgını gormen daha acı gercek
    allah herkesın hakkında hayırlısını nasıp etsın ınsaallah.
    mutlulukların en guzelı sızlerın olsun ınsaallah canım benım

18. 18 Ağustos 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Beterin beteri vardir. Elin, ayagin tutuyorsa, dilin söz söylüyorsa, Allaha binlerce kez sükür et. Bosanmak ayip birsey degil, kötü birseyde degil. Ayriligin henüz tazeyse canin elbette acir. Rabbim baska dert vermesin...