genç yaşta rahim alınması

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve edaoznur tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : edaoznur
  1. edaoznur

edaoznur kızımsız asla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 28 yaşındayım 37 hafta 3 günlük hamileyken sezaryana alındım kanamam durmadı ve malesef bir operasyon geçirmek durumunda kaldım yoksa beni kaybedeceklerdi rahmim alındı oda yetmedi 4 gün sonra oksijensiz kaldığından kızım edayı kaybettik 17 nisanda 3 ay olcak ama hala kendimi toparlayamadım birde eşim ilk başta destek çok olurken şimdi benden uzaklaşmaya başladı lütfen yardım edin arkadaşlar çok kötüyüm:Saruboceq:

2. 6 Nisan 2009
  3. cans

cans Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam sana ...canım benım uzulme allah her zaman dertlere derman verır .. umutsuz olma mesela benım ılk aklıma gelen taşıyıcı anne bularak anne olabılırsın .. en son care olarak kullanılabılır ..kıbrısta bu yontemı yapıyorlar sanırım ..ne olur uzme kendını ..derdını veren allah dermanını da verır mutlaka ... sen kendini toparla

4. 6 Nisan 2009
  5. edaoznur

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim saol canım ama taşıyıcı anne düşünmüyorum evlat edinmeyi düşünüyorum.bakalım nasip kısmet ama yinede acımı dindirmiyor.birde eşim benden uzaklaşıyor bilmiyorum çok kötüyüm onada bir evlat veremedim. oda haklı kendine göre tabi

6. 6 Nisan 2009
  7. cans

cans Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım uzulme buradakı bır cok arkadaşta aynı sorunlar var ..ben de 11 haftalık ve 18 haftalık ıkı bebegımı kaybettım ..üç ay oldu . sonucta yıne ellerım bomboş ... ınan ben de evlatlık almayı ıstıyorum ama şimdı olmaz cunku yogun çalışıyorum ..bakıcıya bırakmayı dusunmuyorum ..aklımdan bır suru dusuce gecıyor ... eşinle konuşmayı dene .. onu da anlamaya calış ..mutlaka uzuluyordur o da ... ama aynı şey onun başına gelseydı ne yapardı ? bu soruyu hatırlat ona ...

8. 6 Nisan 2009
  9. edaoznur

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum canım birçok kişinin başına geliyo ama ben herşeyini hazırlamıştım kızımı bekliyodum artık bütün planlarımızda o vardı artık ve birdaha anne olamayacağım eşime gelince konuştum neden böyle davrandığını sordum tabiki korkularımdan bahsettim çocuğumun olmamasından dolayı benden uzaklaştığını artık beni sevmediğini söyledim oda yok öyle birşey dedi ama hala aynı birşey değişmedi

10. 6 Nisan 2009
  11. cans

cans Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım üzülme .. buradakı bır cok arkadaşın maalesef sorunları var ... ben de 11 haftalık ve 18 haftalık iki bebegımı kaybettım .. senın gıbı üç ay oldu ... ellerım bomboş ... allaha dua ettım .. ınan evlatlık edınmeyı ben de dusunuyorum .ama şu sıralar olmaz ..belkı ılerıde ... cok yogun calışıyorum ..bakıcıya vermeyı de dusunmuyorum ..aklımdan hep bunlar gecıyor ..eşıne de kızma o da uzuluyordur ..kolay şeyler degıl ama aynı sey onun başına gelse ne yapardı ? bu soruyu ona sor ...

12. 6 Nisan 2009
  13. cans

cans Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım uzme kendını goruşelım .. kendıne ıyı bak ...

14. 6 Nisan 2009
  15. edaoznur

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende isterim senin gibi iyi birisiyle görüşmek

16. 6 Nisan 2009
  17. derman

derman 2.melegim geliyor Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    48
    Allah ne verırse hayırlısını versın sende eŞıne sÖyle senın suÇun yok kı uzaklaŞmamısı lazım senın suÇun deĞıl kı sen de ıstemezdın bÖyle olmasını gÖnlÜnÜ ferah tut umarım hayat ıstedıĞın gıbı olur canım mutluluklar

18. 6 Nisan 2009
  19. edaoznur

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol canım vakit ayırıp cvp yazdığın için