Gençlğimi doya doya yaşasaydım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve denizzkizi tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : denizzkizi
  1. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaslar
    benim derdim aslinda dert degil ama ne bilim
    kisa kisa anlatayim
    nisanlimla tanistigima 15-16 yasindaydim o zamandan beri hep onunlayim tabi 1-2 ayrilik yasadik ama onlarda 2 haftayi gecmedi yani herseyimin ilki... gecen sene nisanlandik seneyede dügünümüz olucak yani 8-9 senedir birlikteyiz nisanlim her zaman seni ben büyüttügüm senin cocuklugunu bilirim diye sakalasir benimle...
    cok mutluyum onuda cok seviyorum yani buraya kadar hic bi sorunum yok ama herkezin bana dedigi
    "hic hayatini yasamadin hic özgür olmadin simdide evlenip gidiyorsun"
    ne bilim aslinda gurur duycagim birsey ama bi o kadarda üzülüyorum düsünün yani tüm arkadaslarimiz ortak hic ayri bi arkadasimiz yok beni avucunun ici gibi biliyor bende onu nereye gitsem oda geliyor o nereye gitse ben oraya tatile bile beraber giderdik hep cevremizde artik bizi 1 insan gibi görüyor isimlerimiz hep beraber aniliyor ne bilim aslinda hos bisey ama bi o kadarada kötü
    annem bile kizim keske biraz baska insan tanisaydin biraz gezip görseydin diyor...
    evleniyorum seneye yani hayatim boyunca hep ayni kisi ile geciricem bazen pismanim keske herkezin dedigi gibi bende gencligimi doya doya yasasaydim arkadaslarimla gezip tozsaydim baska insanlar tanisaydim diyorum... napicam bilmiyorum benimle ayni durumda olan varmi???

2. 26 Ekim 2010
  3. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yaa uzun sürmüş ve güzel bişeylee evlenmek gibi kutsal bi olaylaa sonuçlanıyo dua et..
    artı seviyorum demişsin sevdiğin erkekse bence hiiiçç sorun yokk onlaa gezip tozup yaşamıssındır..
    bencee sorun etmee yaa hayat gezmekden tozmakdan mı ibaret sanki..sen hayatınınn insanını bulmuşsun vee çok güzel bi adım atıcaksın ne mutlu sana emin ol yerinde olmak isteyecek çok kişi vardır biride benim çünkü..
    uzun bi ilişkinin bitmesi kadarda acı bişi yok...

4. 26 Ekim 2010
  5. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bence nişanlın aslında bunu kendi için söylemiş ama,senin üstünden konuşmuş gibi geldi bana,günahını almakta istemem ama sen bayan olarak böyle düşünüyorsan o erkek olarak düşünmesi hayli hayli normal :)

6. 26 Ekim 2010
  7. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim sagol o tatli düsüncelerin icin ne bilim bende bazen yeni seyler kesfetmek istiyorum ama nisanlimda hepsini ögrendim iste... kiz arkadaslarim birileriye tanistiklari zaman bazen kiskanirim anlata anlata bitiremezler yeni huylari yeni yönleri falan filan... ne bilim ya suan kendime gülüyorum benim derdim dert degil biliyorum sanirim birazcikta evlilikten korkuyorum....

8. 26 Ekim 2010
  9. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    :)) düsünüyor olabilir sonucta oda ayni durumda gerci yasca benden baya büyük birde bu evlilik bunaltilari insani dahada düsündürüyor... :)))

10. 26 Ekim 2010
  11. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bırak sen yaa sarıl nişanlınaa sıkı sıkı :):)

12. 26 Ekim 2010
  13. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Çok uzun ilişkilerde bir bıkkınlık, yada o heyecanın sönmesi oluyor. Sen onu çocuk yaştan beri tanıdığın için sende sevgiden ziyade bir bağımlılık olmuş canım. Elbette sevgi vardır ama en çokda bağımlılık olmuş. Önününüzde uzun yıllar var, ve sen şimdi doğal olarak kafan karışıyor, acaba başka birisi ile görüşseydim, hayatım farklı olurmuydu diye?
    Olaya birde şu yönden bak, yeni birisi, ona alışmak, huylarını öğrenmek epey vakit alacaktır. Belki tekrardan sevmek...
    Eğerki kendinden eminsen sımsıkı tutun ilişkine, zamanın ne getireceği hiç belli olmaz..

14. 26 Ekim 2010
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    valla sevgilisinde ayrılanlar bir turlu dogru insanı bulamayanlar cok mutlumu sanki insanın butun hayatını etkiliyor bi tane olsun ilk olsun son olsun bundan daha guseli varmı..15-16 yasında erken baslamıssın cıkmaya o dogru ama napıcan yani ayrılıyım ozgurlugumu yasıyım durumuda olmazki artık

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2010
  16. 26 Ekim 2010
  17. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim sagol bunlari okurken bi an gözlerim doldu :))))
    ne bilim ya ben cok duygusal oldummmm evlilik yaklasinca böyle düsüncelere kapiliyorum iste :KK43:((

18. 26 Ekim 2010
  19. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tatlim sagol biz bi basladik bidaha kopamadik simdide böyle düsünürüz iste :))) saka bi yana sagol böyle sözler icimi cok rahatlatiyor...