gene bennn gene sorularımm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kamilisss tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kamilisss
  1. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya kızlarr allahtan umut kesılmes ama bılıorumkı herkadının kendıne gore bır ılacı vardır yanı hanı cıkıpta ıste ben sunu ıctım sunu yedım sole yaptım sımdı hamıleyım falan dıyen bayanlar oluo yada kımısıde careyı dualarda buluo varmı bole bı recetenız yada yakın cevrenızden duydugunuz seylerr paylasırsanız cok sevınıcemm sımdıden herkese cok tesekkurlerrr

2. 5 Eylül 2008
  3. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hamile kalacağım ay çok dua ettim önceki aylar adaçayı içtim belimin altına yastık koydum çörekotu yedim ama son 2 ay bunları bırakıp hergün yasin okudum ayetel kürsi okudum ve her okuyuşumda ise elimde olmadan ağlıyordum ve o ay hamile olduğumu öğrendim

4. 5 Eylül 2008
  5. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım diz dirsek pozisyonu dene ve eşin hemen çıkmasın sende bi müddet öle dur ve sonra 15 dk. filan yüz üstü yat ben bu ay böle denedim ve 10. ayın sonunda hamle kaldım birde eşin ceviz,fındık,badem yesin hergün bol bol keçiboynzu içir ona ve çakşır kökünü kaynat içir bide bize dr. karakovan balını tavsiye etmişti deneyin derim yani biz bu ay ilk defa böle denedik ve oldu belkide zaten olacağı vardı..inşallah sende en kısa zamanda hamiş kalırsın canım

6. 5 Eylül 2008
  7. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar bel çektirme ya da bele yakı yapıştırma hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye biliyorum ama deneyip denememek size kalmış tabi önce Allah izin verince vakti saati gelince oluyor......

8. 5 Eylül 2008
  9. nmb2358

nmb2358 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle dua ya katılıyorum allah o kadar büyükki gerçekten inanarak yapılan duaları dilekleri geri çevirmiyor.kenzül arş duasınıda oku ayetel kürsiyle birlikte

10. 5 Eylül 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de ilk dusukten sonra cok dua ettim,isyan etmedim,Allah a sigindim...
    cok sukur dualarimi kabul etti....sabrimin mukafatini verdi,bebegimi de saglikla kucagima alirim insallah..
    sen de bol bol dua et canim,baska ne gelir ki elden,,,
    Allan ne zaman hayirlisiysa o zaman verir...

12. 6 Eylül 2008
  13. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım herşeyin ilacı dua ben bunu bilir bunu söylerim ve sabret.dua ettigin an hemen olacak diye bişey yok zamana Allaha bırak.bu bel çektirme falanda tehlikeli olabilir.

14. 6 Eylül 2008
  15. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya haklısın tehlıkesıde var ama offffffffffffffffffffffffff saolun kıjlarr soledıklerınızı dusunucemmm yardımlarınız ıcın saolunnnnnnnn bıtanesınızzzz

16. 6 Eylül 2008
  17. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ne kadardır çocuk düşünüyorsunuz?

18. 6 Eylül 2008
  19. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bana göre şunu yedim içtim de hamile kaldım diye birşey yok...belki bazı bitkiler sperm çoğalmasına falan yardımcı olabilir ama hamile bırakmaz...geçen gün tv de izledim doktor bazı yiyecekler hamileliği kolaylaştırabilir ama yerseniz hamile kalırsınız diye birşey yok dedi....
    bana da 2 doktor asla bebeğin olmaz dedi başka doktor tedavini ol dua et rabbim sana çocuk bağışlasın dedi birdeee en önemlisi stresi ve sürekli düşünmeyi bırak yumurtalıklar üzerinde olumsuz etki yapıyor dedi...tedavi cevap vermedi doktorumun kararı ile ara verdik ve beklemeye başladık ama sürekli dua ettim "ALLAHIM SEN BANA DOĞRU ZAMANDA HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLAT İHSAN EYLE"

5 ay sonra hiç ummadığım anda hamile olduğumu öğrendim...bence tek yöntem tedavin varsa gör gerisini bekleee

sakın bana kızma darılma olur mu bende çaresizdim ama şimdi dünyanın en mutlu kadınıyım çok tatlı ve sağlıklı bir bebeğim var
    kaydirigubbakcemile5