gene hüsrannnnn

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkshake tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar yine ben biliyorsunuz kaç gündür gebelik mevzum vardı ve artık noktalandı gitti.....
    kaç gündür test yapıyordum ve silik ikinci çizgi hep vardı hatta biraz daha belirginleşmeye başlamıştı en son cumartesi günü yaptım ve o çizgicik yine vardı ve cuma gününden beri kızlar lekelenmelerim oldu kimi zaman açık pembe, kimi zaman kahverengi kimi zaman ise kırmızı gün içinde 3-5 damla lekelenmelerim oldu ne bilim yerleşme kanamasıdır diye düşündüm ve dr. görüştüm oda ve bu silik çıkan çizgileri söyledim ve bu gelen lekelenmeleri oda bana düşük olabileceğini yani onu engellemek için bişey yapamayacağını gideceği varsa gider dedi bekleyeceğimizi ve bana sen daha önce dış gebelik geçirdiğin için düşük önleyici hap kullan diyeceğim ama bu gebeliğin ne tür gebelik oludğunu bilmiyoruz o yüzden neyin düşmesini engelleyeceğiz falan filan bir dünya şey söyledi ve bu sabah 5'de şiddetli kasık ağrısıyla uyandım ve hemen tuvalete koştum ve klozetin içinde bir kah pıhtısı vardı erik büyüklüğünde ve kanamam başladı ve halen kasık ve bel ağrım devam ediyor bu ne şimdi ya ben hamilemiydim değilmiydim bu yaşadıklarım neydi bilmiyorum yapacak bişey yok her işte bir hayır vardır üzülmüyorum ama merak ediyorum bişey varmıydı yoksa yokmuydu diye.....kafamçokkarıştı

2. 30 Haziran 2008
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    canım çok üzüldüm. ama keşke bir beta hcg testi yaptırsaydın. oradan daha iyi anlaşılırdı ne olduğu .. belki düşük belkide kimyasal gebelik yaşadın.. çok geçmiş olsun.. ama bence bir dr a görün derim.nolur nolmaz.. dış gebelikde geçirimişsin.. işi riske atma derim.. bende geçiridm dış gebeliği bilirim ne acı bişi olduğunu:KK43:

4. 30 Haziran 2008
  5. diller

diller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğluma hamile kaldığım gibi olmuş teste 2. çizgi belli belirsizdi sağlık ocağına gittim hamile değilsin dediler sonra kanda baktırdım orada hamile olduğum ortaya çıktı.senin gittiğin doktorda pardonda bir ultrasonda veya tahlil yapmaktan acizmiydi o zaman müdahale etseydi şimdi belki düşük olmayacaktı geçmiş olsun allah sabır versin

6. 30 Haziran 2008
  7. selvinazz

selvinazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım üzüldüm hep bekliyoz hep boş boşa ümitleniyoz allahım inş bi gün bizide güldürür

8. 30 Haziran 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok geçmiş olsun üzüldüm bak..Anlattığına göre düşük yapmışsın,pazartesi günü ilk iş doktoruna git anlat ona böyle böyle oldu diye....Allah büyüktür inşallah birgün hayırlısıylan bizede verecektir bebek,ve bizimkiler daha bi tatlı olacaktır geç olduğu için o zaman herşeyden sakınacağız onları bütün sevgimizi onlara vereceğiz,dediğim gibi hayırlısıylan bi gelsinlerde.....

10. 1 Temmuz 2008
  11. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok üzüldüm.bencede bir doktora daha git arkadasın dedigi gibi nasıl yapacak bişey yok nasıl düşerse düşer bana çok garip geldi canım sakın üzme kendini Allah nasip edicek ben inanıyorum psikolojini bozmaaa canımm herseyin hayırlısı sen suan kendi saglıgına dikkat et en önemli sensin bir doktora git o kan pıhtısı neee kendi saglıgın önce, ne olur ihmal etme