gene kırmız :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ozlemk tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ozlemk
  1. ozlemk

ozlemk kocişinin ballısıymış :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    slm kızlar,

her ay hamilelik belirtilerini yaşayıp 10 gün gecikiyorum ve 10 gün sonunda hop kırmızı kart :KK43: inanın psikolojim çok bozuldu.. dün adet oldum ama karnımın alt kısmındaki şişlik, göğüslerimim kenarındaki beyaz lekeler ve tomurcuklar duruyor. ayrıca belim ve sırtım ağrıyor.. paylaşmak istedim sadece :KK43: belirtiler birebir uyuyor ama hep kırmızıları görüyorum. sol kasığımda batmalar ve acı hissi var. :KK43:

2. 5 Haziran 2010
  3. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende 14 ay oldu her türlü belirtiyi yaşadım...Her ay ama havamı aldım...Bu ay 15. ayım ve 5 gün sonra regl günüm ve aynı belirtiler yine var bakalım sonum ne olacak...Ama üzülme elbet bizde bu kırmızı canavar birgün yeneceğiz ve 9 ay görmeyeceğiz...

4. 5 Haziran 2010
  5. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    @ özlemk

olsun. her ay kırmızı görsen de olsun. sakın yüreğinden o umudun filizini koparıp atma. umutsuzluğa kapanırsan yüreğindeki inancı siler atarsın. tüm vucudunun müdürü olan yüreğini hiçe sayarsan, vucudun seni bir daha hiç dinlemez kafasına göre takılır. onun için sen, yönetici asistanlığını hamileliğinde de bırakma. yüreğine umut ver, vucuduna umut yayılsın. vucudundaki umut da karnında bebeğe dönüşsün. her umutsuzluğun kapını tıklattığında,sinirlenip kızdığında, karnına çaktırmadan bak bi gülümse, oradaki bebeği hisset. umut bebeğin senin, sen onu büyüttükçe, o da senin karnını büyütecek. bir bakacaksın ki gebesin.

ben de bekliyorum. ne güzel şeyler söylüyorum kendime. sen de söyle. yücelt kendini. geç aynanın karşısına ne güzel kadınım yav de. kaşını başını bi düzelt. gül kendine. karnında olacak bebeğinle de konuş. oooh senden mutlusu olmaz valla. hadi bakalım :))

6. 6 Haziran 2010
  7. ozlemk

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

Allahım bu nasıl güzel bi yazıydı böyle :)) öyle mutlu oldum öyle umut doldumki anlatamam sana :)) çok ama çok teşekkür ederim ve şu saat itibari ile aynen dediklerini uygulayacağım... Rabbim güzel olan herşeyi yoluna çıkarsın arkadarşım çooooook teşekkür ederim.. :içelim: olumunekankayizsmile bayanssulusmile zemuszemusopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

8. 6 Haziran 2010
  9. ozlemk

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    evet inanıyorum artık herşey dahada güzel olacak umudumu kaybetmeyeceğim ve bebeğim bana gelecek :KK66: çok teşekkür ederimmmmm vereliniortak vereliniortak vereliniortak :1hug: :1hug:

10. 6 Haziran 2010
  11. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende 15 ay bu kırmızıları gördüm ve her ay umutla beklerken sonuç negatifti ama sonunda rabbim verdi hediyesini sakın umudunuzu kaybetmeyin

12. 6 Haziran 2010
  13. ozlemk

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    gerçi benim daha 5 ay oldu ama işte insan bu kadar çok isterken kırmızıları görünce ister istemez sinirleri alt üst oluyo :KK43:

14. 6 Haziran 2010
  15. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3 aydır uğrasıyorum bu 3 üncü kırmızıları görmem bu ay değişik bi şey denicem bakalım hayırlısı...
    ilk oğlumdada 6 ay hamile kalamamıstım internetten mail yoluyla doktora sormustum bi sabah doktor beni arayıp yumurtlama günlerimi vermişti bizde ogünlerde yoğunlastık o ay hamile kalmıstım halada o tanımadığım doktora dua ederim ...

16. 6 Haziran 2010
  17. ozlemk

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    yaaaaaaaaaaaaaaaa, doktora gitmeden olur mu ??????
    acaa bendemi yapsam ? banada verir misin o mail adresini ???? yani hatırlıyosan ?

18. 7 Haziran 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı zamanda olur inş.
    Rabbim en kısa zamanda nasip etsin.