gene sorun sorun..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hera.zeus tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : hera.zeus
  1. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilim sort giymeme kızıyo ama bende seviyorum napayım giyiyorum.ona giymiyorum dedim.. geçen gün dışardaydım birden arkamdan bir korna sesi geldi baktım o yanına gittim altımda sortum var bu ne hal dedi cok sıcak napayım dedim. bidaha arama beni dedi gitti.. sonra aradı bağırdı bağırdı kapadı teli.. bgn aradım açtı arama bidaha beni dedi gene kapadı teli suratıma bende aramıyorum acaba abartıyormu.. arkamdan iş cevirdin sen diyo..napayım ama seviyorum söylesem giymemi istemicekti o beni mecbur bıraktı.. napıcamı şaşırdım valla

2. 21 Temmuz 2010
  3. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    asiri kiskanc bir hareket oldugunu dusunuyorum bunun... bence abartan siz degilsiniz, o... bakis acisini degistirmesi lazim kesinlikle.

4. 21 Temmuz 2010
  5. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    madem giymeyi seviyosunuz yalan söylemek yerine
    ikna etmeye uğraşmalıydınız.
    bu durumda şortu giydiğinizden çok
    onu kandırmanıza yalan söylemenize kızmış olabilir.

6. 21 Temmuz 2010
  7. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    sonucta ortada bir yalan var ona cok bozulmustur, keske giyecegim deyipte küsseydiniz güvenci kirilmazdi bence.. cünkü bundan sonra her hareketinizde siz yapmadim dersiniz o acaba der ? buda hic saglikli olmaz .. baristiginizda bir orta yol bulursunuz umarim

8. 21 Temmuz 2010
  9. tiancu

tiancu Canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım elbette bir ilişki yaşıyorsun diye onun her istediğini yapacak değilsin ve seni değiştirmesine, seni "sen" olmaktan çıkarmasına izin vermeyeceksin amaaa erkeklerin bir çoğu ne yazık ki böyle.Eğer şort giymek senin için ondan önemli değilse,onun için bu fedakarlığı yapabilirim diyorsan ne ala.Yok yapamam diyorsan,onu güzel yollardan ikna etmeye uğraşmalısın.Yalan söylemek onu daha çok sinirlendirir ve ilişkideki güveni sarsar.
    Bu arada bir dip not: Erkekler kendileri bayanlarda görünce etkilendikleri şeyleri giydirmezlermiş.Bana mantıklı geldi.Öyle ya,kendisi etkilendiği için herkesi etkilenecek sanıyor.Bir arkadaşımın eşi asla ona kırmızı renk birşey giydirmiyordu.Tişört,ayakkabı,mont...vs hiçbirşey...Bir de şey duymuştum,biri de eşine açık ayakkabı,terlik gibi şeyler giydirmiyormuş.Erkekler ayak üstünden etkilenirlermiş.Ne saçma değil mi?Allahım neler var!!!

10. 21 Temmuz 2010
  11. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Valla birinin bakıs acısını degistirmesi gercekten zor.
    Daha önce giymiyecegim deyip giydiyseniz bozulması normal.

12. 21 Temmuz 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

yalan söylemiş konumuna düşmüşsün. giyimden ziyade yalan söylemene bozulmuştur ki haklı da:nazar:

bugün bunun için yalan söyleyen yarın kim bilir neler için yalan söylerkafamçokkarıştı

14. 21 Temmuz 2010
  15. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı kııskançlık hatta daha beteri benim başımda ben cesaret edeipte yalan söleyerk giyemezdim açıkcası şuan hissttklerını anlayabılıorum gerçekten sevıorsan ara ve ikna et derim .yoksa inceldiği yerden kopsun

16. 21 Temmuz 2010
  17. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Var var ablacım yaşıorum bende daha neler var aşkı nelere kadir rabbm ya

18. 22 Temmuz 2010
  19. gunesteki_golge

gunesteki_golge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence hata sizde... sonuçta daha önce konuşmuşsunuz o giyme demiş ve siz deses çıkarmamışsınız(anladığım kadarıyla) . Bu durum gerçekten sanki arkasından iş çevirmişsiniz gibi olmuş. Eğer çok seviyorsanız ve şort giymekten vazgeçemiyorsanız bunu ona direk söyleyin ben vazgeçmem diye ama bilsin. onun karşısında şorttan vazgeçmiş gibi durupta o yokken şort giymek pek dürüstçe gelmedi bana.. Umarım kırmamışımdır her şeyin düzelmesi umuduyla:KK66: