Genetik göz altı morluğu olanlar

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve tahin tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : tahin
  1. tahin

tahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim çocukluğumdan beri gözaltlarım çok koyu kahverengisenağlamaBenim gibi olan arkadaşlar neler yaptınız gözaltlarınızdaki bu koyulukları hafifletmek için???tamamen geçsin diye bir ümidim kalmadı artık.Sadece biraz hafiflesin istiyorum.En azından kapatıcıyla kapanacak duruma gelsin:KK43:((Çok kötü durumdayımsenağlamaKapatıcı bile işe yaramıyor şu anda.Benim gibi bu dertten muzdarip olupta olumlu sonuç alan arkadaşlar bana bilgi verirseniz beni çok sevindirmiş olursunuza.s.

2. 31 Mart 2008
  3. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ya ben de aynıyım, hem şiş hem mor, kardeşim falan acayip yaşlı görünğyorsun diyor zombi diyor, bir de herkes soruyor noldu sana diye en çok da buna gıcık oluyorum, ben kendimi kabullenmişim , sanki beni ilk kez görmüş gibi hep aynı soru hep aynı soru insanın kendiyle barışmasına da izin vermiyorlar, bıktım artık yauf, geçen gün kendimi en süper hisssettğim bigün eve geldim kardeşim dediki 'abla arkadaşım seni görmüş ne dedi biliyomusun' bekliyorum ki 'ablan bu gün çok güzeldi' gibi bişey dicek dediki 'ablana nolmuş öyle ya gözler mosmor, niye bu kadar çöktü' gel de ağlama yauf =( baya da uzun yazdım sana da yardımcı olamadım ama o kadar dertliyim ki en azından dert ortağı oldupunu bil dedim=( inşallah bir formül bulursun gülüm ya

4. 1 Nisan 2008
  5. tahin

tahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok can sıkıcı bir durum gerçekten:KK43:bende aynı şekilde takmamaya çalışıyorum ama bazen sorduklarında yada dikkatlice baktıklarında rahatsız oluyorum..tıbbın da çaresiz kaldığı bir konu bu anladığım kadarıyla:KK43:((inşallah en azından bu morlukları hafifletmiş olan arkadaşlar vardır da bizde rahatlarız biraz yaÇok üzgünüm çoook

6. 1 Nisan 2008
  7. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de göz altlarım çukur ve etrafı mor. bi çözüm bulamadım arıorum hala malesef.. çok kötü bi durum ya sizi çok iyi anlıorum :KK43:

8. 1 Nisan 2008
  9. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi doktora gitseniz? ben göz doktoruna gitmiştim bi kere,gittiğimde sormuştum gözaltlarm çok mor ne yapmam lazım demiştim (mor flan deil aslında) senin gözaltların mor falan deil demişti,gerçekten mor olsa ilaçları var tedavisi var ama senin ihtiyacın yok demişti,göz doktoruna bi gidin isterseniz baksanıza dr öle dedi,tedavisi var dedi?

10. 1 Nisan 2008
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Kk da ismini hatırlayamadığım bir arkadaş, yaş maya+süt karışımının haftada 1-2 kez çok çok iyi geldiğini yazmıştı..

Denememizi şiddetle tavsiye etmişti.Söyliyim dedim.

12. 1 Nisan 2008
  13. tahin

tahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu soruna çözüm bulan kimse yok sanırımÇok üzgünüm çoooksenağlama

14. 11 Nisan 2008
  15. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bencede kimse yok
    gören aa sana ne olmuş diyor bende korkuyorum neden diyorum gözünün altı mosmor ne çirkin olmuşun diolar
    ah ah ne olacak halim

16. 11 Nisan 2008
  17. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benimkide genetik. çok şükür kapatıcı ile kapanabiliyo
    ama ben kapatıcı kullanmaktan sıkıldım artık :KK43:(
    hele bazen ne oldu hasta mısın? die sormaları yokmuu çok sinir oluyorum
    ama yaz aylarında kapatıcı da sürmüyorum ben
    çünkü tenim bronzlaştığı için göz altımdaki morluklarda belli olmuyo o zaman

18. 11 Nisan 2008
  19. Suzgun

Suzgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıvının kabuklarının yaş kısmını elma suyu kompresını ben denedm hafıfletıyo benm de genetık olarak var uykum duzene gırınce hafıflıyo deneyın