genetik testlerrr?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ecrin38 tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ecrin38
  1. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    [/[/FONT
    Arkadaşlar bazılarınız biliyor ben 1 kere doğal yolla gebe kaldım ama keseyi göremeden düşükle sonuçlendı 3 başarısız aşılamam 1 de başarısız tüp bebeğim var doktorumuz genetiğimizin araştırılmasını istedi
    trombofil paneli vs... gibi bu genetik testleri yaptıran arkadaşlardan bilgi istiyorumm istanbulda oturanlar nerede ne kadara ne koşullarda yaptırdınız ve sonuç ne oldu cvp larınızı bekliyorum arkadaşlarr..

2. 1 Temmuz 2010
  3. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yokmuu lütfenn tecrübelerinizi bekliyorumm..

4. 2 Temmuz 2010
  5. mavielle

mavielle MİNİK DUTUM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148

ben 2 kez düşük yaptıktan sonra trombofil paneli ve kromozon testleri yapıldı.kromozom eşimdede yapıldı.balıkesirde yaşıyorum kanlarımız ankaraya gönderildi ikimizin toplam fiyat 1200 tl tuttu.sonuç ise kanımda pıhtılaşma sorunu çıktı tüp bebek tedavisi sırasında fragmin-5000 diye bi ilaç kullandım sabah akşam şimdi hamileyim ikiz gebelik allah bu sefer kucağıma aldırsın inşallah.bence her tüp bebek denemesine kalkışan çiftlere bu testler yapılmalı inşallah seninde güzel sonucun gelir ve en kısa zamanda bebeğini karnında hissedersin.:Saruboceq::Saruboceq:

6. 2 Temmuz 2010
  7. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    cnm senin adına çok sevindimm problmin bilinmesi bu yüzden çok güzel tedbirini alıyosun ben cede ilk denemden önce yapmalılar ama bizim doktorlarımız hep en son istiyolar nedense ama sonunun güzel olması süperr rabbim bebişlerinii sağlıllı olarak kucağına almayı büüytmeyi nasip etsinn teşekkkür edrim bu arada paylaştığın için hı bide bu arada bu testleri sadece kan alarakmı yapıyolar hastande tutmuyolar dimi seni?

8. 2 Temmuz 2010
  9. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu testlerin hepsi kanda bakılıyor canım.hastanede kalman gerekmiyor.zeynep kamil ya da süleymaniye gibi araştırma hastanelerinin genetik bölümleri var ama sıra beklemen gerekir mi bilemiyorum.ama özelde yaptıracağım dersen birçok yerden fiyat almanı tavsiye ederim çünkü hepsi aynı testleri çok farklı ücretlere yapabiliyorlar arada 500 tl bile farkedecektir iki özel lab. arasında.gördüğünde şaşırma diye ben şimdiden söyleyeyim dedim:KK66:

10. 2 Temmuz 2010
  11. denizlim

denizlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende yenı yaptırdım genetık tahlıllerı. Hatta sonucu yarın alacaĞım ve doktoruma gÖtÜreceĞım. Ben medıcal park gÖztepede yaptırdı. BırÇok yerden fıyat aldım. 700-1900 arası deĞıŞen fıyatlar verıldı. Medıcalpark ta ssk geÇtıĞı ıÇın orada 700 tl ye yaptırma Şansım oldu. ÇoĞu hastanede ssk da geÇmıyor. YaptırdıĞın yerde Önemlı, sonuÇların gÜvenılır olması aÇısından. Benımde 2 baŞarısız tÜp bebek denemem var. Ondan sonra doktoru deĞıŞtırdım ve yenı doktorum bu testlerı ıstedı. Medıcalparc gÖztepeyı tavsıye ederım bence bı gÖrÜŞ. Hayırlısı olur ınŞallah...

12. 2 Temmuz 2010
  13. ozi28

ozi28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben zeynep kamilde yaptırdım zeynep kamilin genetik bölümüne bizzat giderek randevu alıyorsun ama genelde 3 düşükten sonra yapıyorlar testleri benimde 3 düşüğüm var sonrada randevu günü gidip görüşmeni yapıyorsun sana sorular soruyor gebeliklerinle ilgili sonra bana 1 hafta sonrayada kan vermek için çağırdılar sonuçlar çıkıncada çıktı diye haber veriyorlar rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

14. 2 Temmuz 2010
  15. papatyaa10

papatyaa10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    benim de 3 başarısız tüp bebek denememden sonra istemişti doktorum.çapaya gittim önce..bizim hastamız değilsiniz dediler.hemde 1aya çıkıyormuş sonuçlar beklemek istemedik.orda yaptırmadık.birkaç dr arkadaşımız en güvenilir diye düzen laboratuvarlarını söyledi.istanbulş mecidiyeköyde şubesi var.orda yaptırdık hepsini.1300 lira tutmuştu.6 günde çıktı sonuçlar.böylece pıhtılaşmam olduğunu öğrenmiş oldukk..

16. 3 Temmuz 2010
  17. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    cnm umarımm sonuçların temiz çıkar bilgiler için de teşekkür edrimm ağer sonuçalrınıda bizimle paylaşırsan sevinirim.

18. 3 Temmuz 2010
  19. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    amin cnm amin genelde zeynep kamil diyorlar sonuçlara göre sanırsam çapa da yaptıran yok aramızda bilgiler için teşekkürler sonuuclarını yazmamışsın ama umarım hepsi temiz çıkmıştırr.