genis ve uzun burun:(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Heidi tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Heidi
  1. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaslar benim burnumun cokkkkk isi var.1 ay once bir esteteik uzmaniyla gorustum benim tek problemim kemer falan degil ayni zamanda uzun ve burnumun ust kismi altina gore daha genis.doktorum yan taraflari kirip biraz iceri alicaz kemeri aliriz bide ucunu duzeltirsek kalip gibi olur dedikaydirigubbakcemileama ben cokkkkkkk korktum ve hala korkuyorum.ya bu yan taraflari kirinca yanaklarima falan zarar verirse yada yuzumun ifadesi cokkkkkk fazla degisirse!!!!!!!!
    lutfen daha once ayni operasyonu geciren arkadaslar bana yardim edinnnnn...

2. 19 Ağustos 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benimm yamuk hafif kemerli ve ucu düşük geniş bi burnum vardıı..benden önce kuzenim benim doktoruma estetik oldu..onıunda problemi aynı seninki gibiydi..üst kısım daha geniş kemikli alt daha inceydii...doktor üsteki o genişligi düzeltti altta göre uygun şekilde yaptı ucunu toplayıp kaldırdı çokta güzel oldu:)yanakların falannnnnn zarar görmez cnmm merak etme:)

4. 19 Ağustos 2010
  5. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cok sagol nemcim ya iste boyle korkudan herseyi kafaya takiyorum.ama boyle ameliyati basariyla sonuclanan arakadaslari gordukce cesaretleniyorum.ins benim burnumun neticeside guzel olurrr:teytey:

6. 19 Ağustos 2010
  7. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkulacak birsey yok ya.. valla yok :)) doktoruna guven, iyi dusun-bitti gitti :))) risk almazsan mutlulugun ya da huzurun hep ayni cesitlilikte seyir eder.. cok guzel bir macera bu ameliyat kolayligiyla zorluguyla.. uzerinden yuk kalkacak ve cok istedigin birsey olacak oyle dusun kendini de kasma

8. 20 Ağustos 2010
  9. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ins canim ins korkunun ecele faydasi yok:dance:sonuctan memnun olmasam bile simdiki halimden guzel olurum heraldeebilmiyorumkismile

10. 31 Ağustos 2010
  11. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    göremedimm üzüldmm:KK43:(

12. 31 Ağustos 2010
  13. lilla

lilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    emremlacm burun amelıyatı sonrası ifadenın degişmesi kesındr..gülüş..bakış..cok daha farklı oluyor..bunun aksını kımse iddia edemez..mimikler dahi değişiyor..evet güzel oluyorsun ama mimiklerden kayıplar veriliyor..ben bunu bizzat yasadm..eger olursan sende tecrüe edersn..memnunum,itiraf edeyım daha bı güzel,cici bı kız oldumm ama mimiklerimi kaybetmenın acsnı yasayabılıorum..burun ucum cok düşüktü suan gayet kalkık..cokta abes degıl normal fakat sankı kibir alametı gıbı gelıor..mütevazı bakıslarımı istesemde getıremezmısım gıbı gelıor..belkıde kuruntumdur fakat eskı daha içten lilayı ıstesemde gerılerde bıraktım..ama sureten daha güzel oldum bu bir gercek.ifadenın degişmemesi kacınılmazdır canım..bilginize..

14. 31 Ağustos 2010
  15. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evt bn de brn amelytı olmuş çok kişide gördüm mi az da olsa ifade değişikliği oluyor...