Genital bölgede çiban! yardım edin!

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve jelibon17 tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : jelibon17
  1. jelibon17

jelibon17 Guest

arkadaşlar son 3 senedir ataklar halinde genital bölgede yada bacağın genital bölgeye yakın bölgelerinde kocaman çibanlar çıkıyor,yürüyemiyorum oturamıyorum.dayanılmayacakk derecede acı veriyor,hijyene aşırı derecede dikkat ediyorum fakat bir türlü geçmiyor.
    bir bilgisi olan varmı?:1no2:
  2. 30 Kasım 2008
  3. shiftcan

shiftcan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kıl dönmesi olabilir mi ki bazen ince deride olan ve dipte olan kıllar böyle yapabiliyor. bende de olmuştu bi kere acıdan kımıldayamıyodum ve şişmişti deli gibi sonra hafiften sıkmamla birlikte nohut kadar iltihap çıkmıştı acaba böyle birşey mi?
  4. 30 Kasım 2008
  5. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım ya, :KK43:( ablamda bi kere bacağına yakın yerde çıkmıştı tam çamaşırın lastiğinin geldiği yerde, çok acıyormuş. zamanla kendiliğinden geçti ama bence üstüne baticon veya biokadin falan sür, daha çok mikrop kapmasın. doktora gittn mi canım ?
  6. 30 Kasım 2008
  7. SZN_58

SZN_58 SuZaN SeZeN YaLcIn YuSuF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bi ay evvel ameliyat oldum bendekide atherom dedi doktor tam bacagimda veya lastigin geldigi yerde degil tam icinde yani vulvanin yakinlarinda bence doktora gitmen lazim
    onlari syk syk bitmez onun acaip bi kökü var onu sen cikaramazsin cokda pis kokar syktikca ooff kurtuldum cok sükür.

gecmis olsun arkadas
  8. 2 Aralık 2008
  9. jelibon17

jelibon17 Guest

arkadaşlar ilgi göstermişssiniz sağolun,doktora gidemedim utancımdan,şişiyor kımıldayamıyorum,çok acı veriyordu.bugün sıktım arkadaşın dediği gibi nohut kadar iltihap toplamış göçük oldu bacaklaırım mayın tarlasına döndü :KK43:
  10. 14 Aralık 2008
  11. SZN_58

SZN_58 SuZaN SeZeN YaLcIn YuSuF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43:offf.. keske gitsen doktora ameliyat ettirsen
    benim dok dediki aldirmazsan bu bütün vajina na sicrar dedi!

bak kendin dion mayin tarlasi diye .
    ay mutlaka git nolursun!
  12. 20 Aralık 2008
  13. sebocek

sebocek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım , belki abartmış olucam ama, kardeşimde de oluyordu yıllar önce, hala da oluyor ara sıra.. Sebebi behçet hastalığı çıktı...Vücudun da özellikle sırt bölgende sivilceler var mı? Ağzında sık sık aft çıkıyor mu? Az bi iş yapsan bile yoruluyor musun? Bu gibi belirtilerin de varsa , bi devlet yada üniversite hastanesine git bence, detaylı araşırma yapılsın..
    Dediğim gbi ben abartıyor olabilirim , panik olma sakın.. Başımızdan geçtiği için paylaşmak istedim , biz kardeşimin olayında behçetten olduğunu anlamamştık, yıllar sonra hastalık gözüne vurduğunda anladık..
  14. 22 Aralık 2008
  15. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç utanma sıklıma ya hemen doktora git yazık cektiğin acıya canım.acıl şifalar diliyorum canım sonra haber ver oldu mu bak beklıyoruzzz
  16. 23 Aralık 2008
  17. serhatoziarda81

serhatoziarda81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar aynı sorunları bende yaşıyorum vajina dudağında ise büyük ihtimal bartolin kistidir devamlı tekrarlar ben artık dayanılmaz boyutlara gelince doktara gittim sadece iltihabı boşaltılar iyileştiktn sonra bzesi kalıyor ve devamlı tekrarlıyor kesin cözümü yok netten araştır bartolin kistisenağlama
  18. 23 Aralık 2008
  19. fguler

fguler Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0