Genital bölgede sivilce..

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve belboy tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mart 2010
    Konu Sahibi : belboy
  1. belboy

belboy Efe'm herşeyimm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba,

Genital bölgede sivilceye benzer bişey çıktı.Ucu çıkmadı herhangi bir iltihabıda yok.Ellemiyorum ve sıkmıyorum.Biraz büyük ve şişkinliği var açıkçası sivilcemi yoksa siğilmi eminde değilim.Jinekologa gitmeye çekiniyorum:KK43: Sivilceyse kendiliğinden geçer diye bekliyorum. Forumda okuduklarım kadarıyla siğile benzemiyor.Mikrop mu kaptım acaba diyede korkuyorum.Ne yapmam gerekiyor.Sağlığımı tehdit eden bir durum mudur? Jinekologa gidip tedavi olmamı gerektiren bişey mi bu sivilce yada kendiliğinden geçer mi? Yardımcı olurmusunuz?

Herhangi bir ağrım yok. Güzellik merkezinde yaptırdığım ağdadan,tahrişten kaynaklı bir sivilcemidir acaba ?

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

Çok korkuyorum lütfen yardım edin:KK43:
  2. 10 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba, bu kadar endişeyle bekleyip bilinmeyenden korkmak yerine hemen bir jinekoloğa gitmeni içini rahatlatmanı tavsiye ederim. önemli birşey yok ise de bunu bırak doktorun söylesin. sevgiler
  4. 11 Mart 2010
  5. Bahceci

Bahceci Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    biz öcü değiliz sen git doktora:)
  6. 11 Mart 2010
  7. cikolata_26

cikolata_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayrıca size de teşekkür ederim. burada bizlere çok yardımcı oluyorsunuz. profosyonel birinden yardım almak bizleri rahatlatıyor ve mutlu ediyor