Genital blgenin temizlii

Konusu 'Gebelikte Cilt Bakımı' forumundadır ve FERAYKANAL tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

29 Aralık 2007
    Konu Sahibi : FERAYKANAL
  1. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar genital bölgenin temizliğini nasıl hallediyorsunuz ben kuaföre falan da gidemiyom kendim de göremiyorum aynadan bakıp gördüğüm kadarıyla idare ediyorum ama tam temizlik sağlanmıyor

2. 30 Aralık 2007
  3. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    en iyisi eşlerden yardım almak. biliyorum hoş bir şey değil ama, emin olun son ayda aynadan bile zor göreceksiniz ki, doğuma pis gitmemek için yardım almak lazım...

4. 4 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ağda salonunagidiyorum..yarın gidicem işte..hem acıtmıyolar..hemde tertemiz oluyo..ilk başta utandım ama sonra çok normal ve rahat geliyo..20 dakikada her tarafın pırıl pırıl..deneyin bence

6. 4 Ocak 2008
  7. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyide daha önce ağda yapmamışlar nasıl gidip yaptıracak? Çok acıdığını biliyorum çünkü.

8. 4 Ocak 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl acıtmıyolar bişey falanmı sürüyolar

10. 5 Ocak 2008
  11. EU1

EU1 Guest

hiç acımıyo yaa sinek ısırığı gibi işteetatlicadiarzu..bence deneyin çok rahat oluyo..ama hijyenik bir yere gidin.mantar falan kapmayın..ben kol bacak komple sir ağda,genital ve koltukaltı bitkisel yaptırıyorum.sir ağda buraları iyi almıyo çünkü..gerçi sizdede oldumu bilmiyorum ama doğru düzgün tüylenme olmuyo artık..2 aydır gitmiyodum ağdacıya..şimdide yok sayılır ama rahat edemiyorum işte :bbo:
    evde ağda yapıyosanız onun acısının yanında bu hiç kalır..hemm tüylenmeyi azaltıcı etkiside var..ben memnunum kızlar..tavsiye ediyorum

12. 5 Ocak 2008
  13. Begum84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evet de ben hiç ağda yaptırmadım hayatımda. onun için çok acıyacağını düşünüyorum. Yoksa giderdim çoktan ağdacıya. Canım sen devamlı yaptırdığın için hem azalmıştır hemde acı olmaz.

14. 6 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

evet çok azaldı..hem busefer acıdı yaaa..hormonlardanmıdır nedir...ama tertemiz oluyosunuz kızlar...doğumdan öncede bi kere yaptırırm

16. 6 Ocak 2008
  17. Begum84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    feraycım ben sana bişey sorucam. Sen hala emla kremini kullanıyomusun? Doktora danısdınmı?Ağda yapmak istiyorum ama acıdan korkuyorum..Napıcam hiç bilmiyorum...:KK43:(

18. 6 Ocak 2008
  19. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gebelikte EMLA

Gebelik ve emzirme döneminde kullanım

Gebelik:Gebelikte kullanımına ilişkin yeterli bilgi yoktur.

Gebelik Kategorisi: B

Lidokain ve prilokain, gebe ve doğurganlık çağındaki birçok kadında kullanılmıştır. Malformasyon veya fetüs üzerinde doğrudan ya da dolaylı zararlı etkilerin insidansında artış gibi, üreme süreci ile ilgili spesifik zararlı bir etkisi bildirilmemiştir. Ancak gebe kadınlarda kullanılırken dikkatli olunmalıdır.

Laktasyon:Lidokain ve muhtemelen prilokain anne sütüne geçer, Terapötik dozlarda kullanılan lidokain ve prilokainin anne sütüne geçen miktarı, bebek üzerinde risk oluşturmayacak kadar düşüktür