Genital bölge için diod lazer mi alex mi tavsiye edersiniz?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve proing tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : proing
  1. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ipl ile başlayan epilasyon macerama diod lazer yada alexle devam etmeyi düşünüyorum...
    Nette araştırdım diod un daha yeni bir cihaz olduğu daha derin atışlar yaptığı yazıyordu,
    Deneyenlerden bilgi almanın daha faydalı olacağını düşünüyorum, sizce hangisi?

2. 24 Mayıs 2010
  3. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım yok :KK43:

4. 24 Mayıs 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    diyot lazere genitale dayanamassın cnm aşırı acıtıyorrrrrrr..ben bacagıma diyotla yaptırdım öldüm resmen genitale hayatta diyot yaptıramam..alex le yaptıryorum şimdilik memnunum baya inceldiler ama bitmediler:)4 seansım oldu:)

6. 26 Mayıs 2010
  7. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diod ben bir seans yaptırdım bütün bacak ev k.altına.genitale de yaptırıcaktım ama üst ksıımda çok az bir yere yaptırdım daha yaptıramadım gerçekten çok acıtıyor.etkisini dersen gerçekten çok etkli.2 ayı geçtş k.altımda haal bişe yok

8. 26 Mayıs 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    diod bacagıma bile dayanamadım onasıl bir acıdır yaaa alex sorun yaşamıyorum valla

10. 27 Mayıs 2010
  11. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler kızlar, yazdıklarınızı okuyunca denemeye bile cesaret edemedim...

12. 28 Mayıs 2010
  13. ponpito

ponpito tadım tuzum lezzetim :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

bende aynı şeyi dicektm arkdaşa diot acayip acıtyooo ....ben diotyu koltukaltı ve bacaklarıma yaptıryorum ama bacakalrım hiç acımazken koltuk altımda valla kendmden geçiorum :S genateli dediler bi ara alex seanslarım bitnce dedim bayıltın öle yapın yapıcaksınız ...herkesin acı yerleri farklı galiba ....
    bu arada nem arkadşım ben alex le yaptırıdm genetali alt tarafların tamamyle bitmiceği ama üstün bitmesi gerektiği söylendi bana bilgin olsun incelme oluyo ama tambi bitş ııı :KK43:

14. 28 Mayıs 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm ben razıyım bitmesin ama incecik olsunlar:)hanii kedi tüyü gibiler şimdiii iki üç seasn daha gitcem ondan sonra bırakcam..şimdi bile memnunum yine çıkıuyorlar ama incecikler rahatsız etmiyorlar:)bu halini görmem bile mucize benim için:)ama tamamen bitcek diye gidenler sonunda hüsran yaşayabilirler:)

16. 28 Mayıs 2010
  17. ponpito

ponpito tadım tuzum lezzetim :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evett kedi tüyü gibi oluşu süper :) bencede bırak ben en son tabi tüyler azalınca en yuksekte yaptılar alexi vwe çok fena olduuu sana tavsyem yuksek yapıcaz derlerse sakın kabul etme bende koca koca yanıklar oldu zor geçtiler :S:S

18. 28 Mayıs 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ben herseferinde malesef yanıyorum):esmerimmmmm malesef:)ama krem sürünce geçiyorrrrrr inan lekeler kalsın umrumda deil yetrki kıllardan kurtulayımkaydirigubbakcemile3annem pskopatlaştın diyor yanıgı gösterdim inanamadı niye eziyet çekiyorsun diyorkaydirigubbakcemile3