genital bölge için kalıp(folyo) sir ağda!!!

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve cancancan tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cancancan
  1. cancancan

cancancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bi arkadaşım bikini bölgesi için şu kuaförlerin kullandığı kalıp sir ağdadan kullanmayı önerdi. hani yüz için kullanılan sıcakken sürülüp sonra hemen donup kalan ağdadan. anlatabildim mi bilmiyorum ama diğerlerine göre kolay oluyomuş. çünkü yapışma, bez vs gibi dertler olmuyo. sürüp elinizle çekiyomuşsunuz donunca. ben araştırdım internetten kalıp sir ağda diye bazı sitelerde satıldığını gördüm ama 4-5 liralık siparişi eve getirmezler heralde. nerde satılır bı bilginiz var mı veya kuaförlere sorsak satarlar mı? denemekte fayda var bence...

2. 5 Ağustos 2009
  3. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Kuaför malzemeleri satan yerlerde vardır .........

4. 5 Ağustos 2009
  5. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    istanbul tahtakale de var zaza han a gidin ben de oradan alacağım ama bezle çekmeye alışmışım yapabilir miyim bilmiyorum korkuyorum çekmeye kesin hepsi donuyor mu ya çekerken akmaya başlarsa :KK43:

6. 5 Ağustos 2009
  7. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    ben 1 senedir kulanıyorum 1 milyoncu gibi birde parfümerilerde bulabilirsin ben oralardan alıyorum bir hafta önce 4liraya aldım koltuk altı ve bıyık bölgesi için çok kulanışlı 1seneden fazla kullanıyorsun

8. 5 Ağustos 2009
  9. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım daha küçük yapıştırmak gerekiyor dimi?kullanımı zor mu ya da bir sorun çıkarıyor mu?ısıtıcısını aldınız mı nasıl ısıtıyorsunuz?

Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
  10. 5 Ağustos 2009
  11. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    eski bir cezveye kırıp 2,3 parça atıyorum çok kısık ateşte eritiyorum yalnız sıcaklıgına dikkat edin kötü yakıyor .sonra magnum dondurmalarının tahta çubuları ile biraz kalınca sürüp 2,3 saniye sonra çekiyorum küçük parçalar halinde sürüyorum .yalnız çok çabuk donuyor ben koltuk altı ve bikini bölgesini alırken 3,4 defa ısıtıyorum biraz zaman istiyor birde hemen çekmezsen donarsa kalkmıyor parça parça kırılıyor .birde sarı ve yeşil olanı var yeşil olanı tavsiye ederim.ama kökünden alıyor

nur32mehmet bunu beğendi.
  12. 5 Ağustos 2009
  13. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim canım anladığım kadarıyla hızlı olmak gerekiyor ama ben daha yavaşım :KK43:bezle çekerken bile 7saniye bekleyip derin nefes alıp çekiyorum bazen sir ağda bile soğuyor onu ısıtıyorum da bu folyo ağdayı daha beter yaparım sanırım :)ben pembe olanı yani pudralıdan almayı düşünüyordum acıyı daha aza indirsin diye ondan kullandınız mı?ya da yeşilin verdiği acıyı hangisine benzetebilirsiniz çok acıyor mu?

14. 5 Ağustos 2009
  15. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    sonuçta senle ilgili birşey birkaç defadan sonra uyuşuyor aslında ama ilk birkaç sefer alışana kadar zor geliyor tabii bence agda kadar acısı var sonrasında 1 ay rahatsın pudralı hiç kulanmadım onun için birşey diyemeyecegim

nur32mehmet bunu beğendi.
  16. 6 Ağustos 2009
  17. cancancan

cancancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim cevaplarınız için. genelde marketlere baktığım için göremiyorum. en kısa zamanda almaya çalışacağım.

18. 11 Ağustos 2009
  19. ecemege

ecemege Pamuk Şekeri Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    google tanaçan yazdırın ordan satış yapan yerde satılıyo fiyatıda uygun. 1 milyoncu mallarına asla güvenmem.