Genital bölge için renk açıcı, krem(ler) kullananlar.

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve ebru09 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ebru09
  1. ebru09

ebru09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar arkadaşlar,
    Genital bölgem, koltuk altı v.b yerler için; lazer epilasyon yaptırtıyorum.
    Genital bölgem için, 5 seans gittim. (tüyler çıkmıyor artık tabi)
    Fakat; lazerden sonra, genital bölgemde, alt kısımlarda, renk değişikliği oldu.
    Koyu renk oldu alt kısımlar. Çok az. (Lazerden önce hiç koyuluk yoktu, kesinlikle)
    Çok rahatsız oluyorum, alt kısımların koyu olmasından.
    Biraz araştırma yaptım ve ''Finale Whitening Cream'' e rastladım.
    Acaba bu kremi kullanan arkadaşlar var mıdır?
    Lütfen kullandıysanız; yorum ve bilgilerinizi paylaşır mısınız?

2. 11 Ocak 2010
  3. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm bende genitale lazer yaptırdım aban da biraz kararma oldu gibi geldi ama gittiğim merke< zamanla açılacağını söledi senin lazer biteli ne kadar oldu

4. 12 Ocak 2010
  5. illuyanka

illuyanka Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm. Genital bölgeleri açmak için kullanılan kremleri biliyorum. Bu kremleri seçerken içerdiği kimyasal maddelere dikkat etmek gerekiyor. Ben Türkiye de böyle bir krem bulamadığım için internet üzerinden bir krem ısmarladım.Kremde hassas genital bölgeyi tahriş edecek maddeler yok. Zaten bu yüzden seçtim. 5 gündür kullanıyorum. Sabah ve akşam vagina ve anal bölgeye sürüyorum. Etkisi 1,5-2 ayda ortaya çıkarmış. Ben de sonucu merak ediyorum. Kullandığım kremin adı southbeach lightning gel.

6. 12 Ocak 2010
  7. ebru09

ebru09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    En son 1 ay önce gitmiştim.
    Umarım geçer...

8. 12 Ocak 2010
  9. ebru09

ebru09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de, sonucu merak etmeye başladım... 1,5 ay sonra, olan değişikliği aktarırsanız, sevinirim.
    Bu arada, Size bu kremi kim tavsiye etti?

10. 13 Ocak 2010
  11. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Koyuluk büyük bir ihtimalle son tedavide dozunuz fazla geldiği için olmuştur. 1 Aylık bir süre açıcı krem kullanmanız için çok erken. Biraz daha beklemeniz lazım, çünkü bu tip kremlerin etkili olanları ciltteyavaş yavaş soyma yapar. Genital de hassa bir bölge olduğu için bu soymalar rengin daha da kararmasına sebep olabilir. Şu an için size tıbbi önerim herhangi bir krem kullanmamanız, genital bölgenizi çok sıcak suyla yıkamayıp, sabun vb. ürünlerle kurutmamanız. Bir de adet dönemlerinde pedlerin oluşturduğu sürtünme koyuluğu daha da uyarabileceği için sık sık ped değiştirmeniz olacaktır.Geçmiş olsun.

12. 13 Ocak 2010
  13. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bana leke muayenesi için gelmiş bir kaç hastam daha önce sizin yazdığınız kremi denemişler ama bir sonuç alamamışlar. Bilginize. (Bu tip ürünler içinde ağartıcı maddeler olmadığı için zayıf kalıyorlar bence.)

14. 13 Ocak 2010
  15. illuyanka

illuyanka Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm. 1,5 ay sonra sonuç belli olunca yazarım. Bana bu kremi kimse tavsiye etmedi. Ben internette ingilizce yazarak araştırdım. Yurtdışında daha kolay bulurum diye. ınanın o kadar çok ürün çıktı ki, hangisine güveneceğimi şaşırdım.Bunun üzerine sağlıkla ilgili sitelerde genital bölge beyazlatıcısı olarak kullanan kremlerle ilgili yazıları okudum. Bu yazılarda özellikle bazı kimyasal maddelerden sözederek, içeriğinde bu maddelerin bulunduğu kremleri kullanmayın diyordu. Finale Whitening Cream'in içeriğinde bu zararlı kimyasal maddeleri gördüm. ınternetteki araştırma sonucu zararlı kimyasal içermeyen bir tek South Beach Lightning Gel'i buldum ve denemeye karar verdim. En azından zararlı değil. Sonucu göreceğiz. Umduğum gibi iyi çıkarsa, bu kremin müdavimi olurum.

16. 13 Ocak 2010
  17. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ''Finale Whitening Cream'' kızlar bu ürünü kullandım bir ay kadar ama hiiç faydasını görmedim bilginize...

18. 14 Ocak 2010
  19. olympe

olympe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    illuyanka bahsettiğin jeli sipariş ettiğin sitenin linkini banada özelden yazarmısın cnm