genital bölge kokusu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sanemela tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sanemela
  1. sanemela

sanemela Guest

merhabalar.benim ciddi bir sorunum var ama doktorlar sorun yok diyorlar.akıntı,yara,iltihap denen hiçibişey olmamasına rağmen,eşimle birleşme esnasında kötü bi koku oluyor ve ikimiizi de rahatsız ediyor.bu sitede okuyup aldığım bir takım koku giderici ürünleri kullanıyorum ama nafile. bildiğiniz bişey varsa yardımcı olursanız sevinirim

2. 27 Aralık 2008
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koku gıderıcı urun vajına mukazasını tahrıp eder olusan tahrıbat zor gıder vajına mukazasını normal halr grtırmek ıçın dr yazdıgı vaji c var onu kullan veya akademık karıyerı olan ıyı dr gıt tup te enf olabılır gıttıgın dr anlamamıs olabılır sonra allah korusuun benım gıbı dıs gebelık gecırıp ölümden dönersın izmir egede bır suru doç prof var 9 eylul genelde erkek dır erkege olur dersen prof ata bey 1 numara dıolar benım anlamadılar işte
    ölümdenn dondum ıyı arastır gecmıs olsun

4. 27 Aralık 2008
  5. darkblue

darkblue Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun tırtıl kelebek arkadaşım allah bağışlamış sevenlerine... Koku giderici olarak Vaji c gibi bir şey yazmışsın ilaçmı kozmetik bir şeymi bu bende koku yokta merak ettim ama arkadaşımızın koku sorunu sanırım rahatsız edici düzeyde normalde her kadının kendine özgü bir kokusu vardır ve nötr dür ancak iltihap,mantar durumlarına falan kokusu değişir...

6. 27 Aralık 2008
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ben kullandım onu..kozmetik değil..fitil..eczaneden alıyorsun..ssk karşılıyor..internetten prospektüsüne bakabilirsin..aslında onun yerine sanki gynofit benzeri bişi belki daha iyi olur..o da fitil..şahsen ben almayı düşünüyorum..çok kötü durumdayım

8. 23 Nisan 2009
  9. duygu12

duygu12 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede var bu sorununuz nasıl geçti acaba ? Şimdiden teşekkürler...

10. 23 Nisan 2009
  11. EU2

EU2 Guest

genital bölge mikrop kapmaya en elverişli yerdir...kokulu pedler,kozmetik jeller,koko giderici gibi şeyler doktorlar tarafından tavsiye edilmez...sizein için sebamedin genital bölge yıkama jelini tavsiye ederim..doktor tavsiyesidir..umarım faydası olur,geçmiş olsun...bu arada ben doktor değilim tabi,tavsiye eden doktor:icecream:

12. 24 Nisan 2009
  13. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende dr tavsıesıyle kullanıoyoum sebamed.

14. 24 Nisan 2009
  15. toyuk

toyuk Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    canım bende sadece afedersiniz ama idrara çıktığımda kötü bi koku duyuyordum onun dışında ortaya çıkmıyordu doktora gittim muayene etti kistim yok rahmim yumurtalıklarım normal,hatta adetim biteli6-7 gün olmuştu yumurtalıklarımda bünyem hemen kendini diğer adete hazırladığını söylemişti.

genital muayenede ise rahim ağzına yakın bir yerde kızarıklık olduğunu ve hafif bir iltihabımın olduğunu söyledi.bana antibiyotik ve fitil verdi kullandım ama tekrarladı özellikle ilişki sonrası sabahında idrara çıkınca yine belirince bugün tekrar gittim iltihab azalmış yine aynı ilaçları verdi ayrıca çok merak ettiğim bir şeyi de sordum...kızarıklık yani başlangıç yarası varken çocuk doğurabilir miyim dedim,yara çocuğa engel değil demişti içim rahatladı.

arkadaşım senin belirtilerin benimkine benzer seninki ilişki esnasında beliriyorsa yara olabilir yada iltihabın var.mutlaka muayeneden geçmeni tavsiye ederim...eğer bir sorun varsa zamanında teşhis edilmesi çok iyi olur...kesinlikle ihmal etme canım
    geçmiş olsun canım

16. 24 Nisan 2009
  17. meryemmeryem

meryemmeryem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ilişki esnasında rahatsız edici koku enfeksiyon belirtiside olabilir bende daha önce yaşamıştım doktora gittim enfeksiyon var dedi ve ilaç verdi 1 haftada ilaçları kullandım ve geçti çok şükür kurtuldum inanılmaz rahatladım.. böyle durumlarda öyle jel felan tavsiye etmem ,durumunuz ciddi olabilir koku gerçekten kötü ve rahatsız ediciyse bence ehemen doktora idin enfeksiyon iltihab belirtisi olabilir,ve bu durum ihmal edilirse mantara da çevirebilirmiş doktorum söylemişti.. geçmiş olsun

18. 24 Nisan 2009
  19. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım sana naçizane kendi tecrübelrmdn faydalalanarak fikirler verim..bikere kesinlikle iççamaşırını hergün düzenli olarak değiştir..eger akıntın yoğunsa günde 2 defa değiştir...ve kesinllikle sabun gibi kimyasal ürünlerle yıkama..hergün düzenli olarak ılık suyla yıka...ve kokulu ürünler kullanmaktan kesinlikle vazgeç..eğer imkanın varsa iççamaşırlarını kullanmadan önce ütüle yada yıkamadan önce kaynar suda beklet..ve pamuklu olanları tercih et..çnk aynı problem bendede vardıı..bunları yaptım allaha şükür kurtuldum..buarada bunlarıda bana ebe olan bi arkadaşım söyledi..