genital bölgede devamlı tekrarlayan çıbanlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve esmerallda tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : esmerallda
  1. esmerallda

esmerallda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar baslıktada yazdıgım durum ınanın oyle kotu kı tam bıkını bolgesınde bu cıbanlardan kalan uc tane kocaman cukurluk var hatta suanda bıle bır tane var sıkıyorum bırsey cıkmıyor ama ıcı dolu farkedıyorum

bu tarz sorunlarınıza nasıl cozum buldunuz arkadaslar luften yardımcı olun ( cıldıyeye daha once gıttım ama bır sonuc alamadım :KK43: )

Merix bunu beğendi.
  2. 3 Mayıs 2010
  3. sakur

sakur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bazen bendede oluyor.arkadaşımdada olmuştu eczaneden kara merhem alacaksın süreceksin o söküyor ordaki iltahabıı kendi kendinee

4. 3 Mayıs 2010
  5. esmerallda

esmerallda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    "kara merhem" nasıl bı ılac bu ? yanı tupmu kavanozda fılan mı ılk defa duydum sakur bıraz detay vermen mumkun mu fıyatı nedır ne kadar surede gecırır ?

bır de onun dısında eskı ızlerı gecırmek ıcın o bolgenın hassasıyetıne uygun bıldıgın krem varsa yazar mısın .

6. 3 Mayıs 2010
  7. sakur

sakur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm kara merhem ihtiyol adında bir ilaç tüpte fiyatını bilmiyorum şu anda ama uygun fiyattadır eczaneden alabilirsin.sana içeriğini açıklıyorum : Halk arasında KARA MERHEM olarak bilinen ıhtiyol Pomad'ın içeriğinde genelikle %80 Vazelin, %10 ıhtiyol, %10 Lanolin bulunmaktadır.Kronik iltihaplanmaların, çıban ve sivilcelerin olgunlaşıp, içlerinin temizlenmesini sağlar.Kara Merhem Nasıl Kullanılır?
    Rahatsızlığın bulunduğu bölge yıkanıp kurutulduktan sonra günde iki defa sorunlu bölgeye sürülüp gazlı bezle kapatılır. Hava almasına engel olmamak için sıkı bandaj kullanılmamalıdır. ıltihap akmaya başladıktan sonra bir kaç gün daha günde bir kez sürülmeye devam edilmelidir. ıltihaplı bölge sıkılarak veya bastırılarak iltihap çıkartılmaya çalışılmamalıdır.EN ÖNEMLıSıDE HAMıLELERDE KULLANILMAMALIDIR.
    cnm bu ilaç çok faydalı bir ilaç yıllar öncesinden kullanılan birşey önceden kara merhem diye satılırdı şidi ise ihtiyol diye adı değişmiş ama eczaneye kara merhem dersen zaten bilirler inşallah sende şifa bulursun.valla eski izleri geçirmek için birşey bilmiyorum ondan bende şikayetçiyim bir türlü çaresini bulamadım bende cnm ya :KK43:

8. 3 Mayıs 2010
  9. sakur

sakur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama bunu kesin yap kesin fayda edecek emin ol cnm

10. 3 Mayıs 2010
  11. sakur

sakur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şunu da söliyuim zaten biliosun çıbanda iz kalıyor.bu ilacı sürdükten sonra iltahabı akıtıyor gene leke kalıyor haberin olsun söylemedi deme sonra bana :)

12. 3 Mayıs 2010
  13. esmerallda

esmerallda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    en kısa zamanda hatta yarın alıp deneırım canım tesekkur ederım umarım bu kremde dıger kullandıklarım gıbı olmaz bıktım bu tekrarlayanlardan :KK43:

14. 3 Mayıs 2010
  15. esmerallda

esmerallda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :) saol canım en sondakı notun ıcın elbette bılıyorum henuz pekcok seyı bırden ıyılestıren tek bır krem yada ılaca rastlamadım da :) onu surcem cıban gıtcez ızı kalcak ıze krem bakcam ızı gecıren krem belkı yaglı oldugundan gene cıban olcak :)

en sonunda benım cıldıme yazık olcak gıbı gelıo ama neyse :KK66:

16. 3 Mayıs 2010
  17. sakur

sakur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede bir an evel al dene canm bunu kullanıpta fayda etmeyen görmedim ben...kullandıktan sonra yaz ama merak ederim inşallah geçer geçmiş olsun canım

18. 3 Mayıs 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    surekli ciban cikiyorsa eger bir doktora gorunmende fayda var.. tekrarlayan cibanlar dikkate elinmalidir derler..
    ayrica kara merhem cok pis kokar ama iltihabi sokturur ordaki..
    sen sakin ola henuz olgunlasmamisken skma o cibani yoksa iltihap kanina karisabilir.. riskli boyle durumlar birak kendiliginden aksin..