Genital bolgede kant yardim lutfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve AsiMavi tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : AsiMavi
  1. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bu konuyu utanarak actım.ama saglıgım ıcın sormalıyım.genıtal bolgemde surekli bir kaşıntı var.ama iç kısım degil.dıs kısımda var kaşıntı.mantar olabilir mi.ne yapmam gerekli.doktorada gıtmedım hic.cevaplarınızı bekliyorum tsk.

2. 15 Aralık 2009
  3. CERKESKIZI

CERKESKIZI AŞK'sın SEN (h+e=ayk) Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    canım bendede vardı travogen kullandım doktor fıtıl verdı ama sımdı sadece adet donemımde oluyo kasıntı o da yok denecek kadar az

4. 15 Aralık 2009
  5. hudeybe

hudeybe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    travakort kullan geçer

6. 15 Aralık 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    tüylerinizi jiletle alıyosanız o tahriş etmiş de olabilir.

8. 15 Aralık 2009
  9. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde dış yüzeyimde kaşıntı oluyordu.içerde yanma falan yoktu.ama nasıl bir kaşıntı.kuru kuru kaşınıyordu ve kabarık kabarık oluyoru.popomun bir kısmıda bu şekildeydi.baştan cildiyeciye gittim krem ve alerji hapı verdi ama fayda etmedi..jinekoloğa gittim.elle muayene etti.doktor şaşırdı.sen bir şeymi sürdün o bölgeye dedi.hayır dedim.bu şekilde oluyor dedim.doktorun gözünde nasıl gözüktüyse..travocort verecekti.daha önce kullandığım için bir fayda ettmedi.ZALAIN diye bir krem,bir hap bir tanede fitil verdi.hepsi aynı markanın idi.kremi hala kullanıyorum ve bana iyi geldi.tabi bu sırada fitilide kullandım.sadece hapı kullanmadım.onuda eşinle beraber kullan dedi.zaten içinde 2 tane var.şu an kaşıntım yok ama genede kremi kullanıyorum tekrarlamasın diye..bide genelde orayı kremi banyodan çıktıktan sonra yada temizledikten sonra sürdüm.cild temiz olmalıki kremde fayda etsin..tabiki en önemlisi doktara görün.herkesin rahatsızlığı farklı oyor..

10. 15 Aralık 2009
  11. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bendede seneler once kasıntıyla doktora gıttım banada vajınaya kendı enjektoruyle sıkılan bır krem ve 2 tane hap verdı bırını ben bırınıde esımın ıcmesı ıcın bırde o bolgeye kesınlıkle sabun ve jellerle yıkamamamı soylemıstı ayrıca kokulu ve gunluk pedlerıde kullanmaman gerek bır sure..

12. 15 Aralık 2009
  13. AsiMavi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim jiletle aliyorum ama kizkende alirdim.evlendikten sonra oldu.
    aynen canim benimde dis yuzeyde oluyo.ama nasil kasiniyo.kasidikca tahris oluyo bu seferde canim yaniyo suya degince.
    en iyisi bir doktora gitmek

14. 15 Aralık 2009
  15. AsiMavi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar ama ben doktora gitmeye utanirim.acip iyice kontrol edecek orasini.ne yapmaliyim bilmiyorum

16. 15 Aralık 2009
  17. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım eninde sonunda gideceksin doktora,bunda utanılacak birşey yok,biran evvel git ve kurtul....

18. 15 Aralık 2009
  19. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede bir an önce git doktora.doktorun vereceği ilaçları düzenli kullanınırsan inan sıkıntın geçer.evde bekleyipte bu ızdırabı çekeceğine bir an önce tedavini ol derim.eğer rahatsızlığın mantar ise bunun o bölgende yayılması daha çabuk oluyor çünkü..